Леся Нікітюк записала першу заспокійливу мантру
![Леся Нікітюк записала першу заспокійливу мантру](https://tv.ua/i/69/26/72/0/6926720/image_main/6f578a7b2e9e07560992a68d806ea7f9-quality_70Xresize_crop_1Xallow_enlarge_0Xw_750Xh_463.jpg)
Ведуча проєкту «LeМаршрутка», який 5 грудня стартує на Новому каналі, Леся Нікітюк випустила мантру для українців, музику до якої написав Руслан Квінта.
Ми вирішили зробити українську мантру, яка вселяє надію та заспокоює всіх нас, – ексклюзивно розповідає Леді Ле. – В текст вклали гумор (автор тексту – Михайло Мартинюк – прим. ред.), а музика цієї мантри написана за всіма канонами. Її автором є Руслан Квінта, який вже дуже давно в темі медитацій та аюрведи. Мета мантри – аби українці не лише відволіклися та зняли напруження, а ще й зарядилися і, сподіваюся, усміхнулись. Я особисто вклала туди свої найглибші переживання та емоції. Раджу слухати мантру двічі-тричі на ніч. Це заспокійливе від Лесі Іванівни Нікітюк!
Телеведуча зізналася, що ця мантра – лише початок.
Я думаю, що ми будемо продовжувати писати мантри, – ділиться Нікітюк. – Вийшла от ця заспокійлива. Хочемо ще зробити мантру перемоги, мантру для ЗСУ, мантру кохання, мантру здоров’я, мантру для грошей і для благополуччя нашої країни. Ну, як вже вийде (сміється).
![Ведуча Леся Нікітюк](https://tv.ua/i/69/26/72/0/6926720/gallery/5fab2be866a1a915e9957cd93f105760-quality_70Xresize_1Xallow_enlarge_0Xw_700Xh_0.jpg)
Ми робимо все, щоб разом іти до перемоги. Адже вона вже дуже скоро! – говорить Леся. – Мені подобається, що ніхто в нашій країні не зупиняється, всі продовжують творити. Кожен на своєму фронті. Слава Україні!
Нагадаємо,