Роман Міщеряков розповів про курйоз, який стався з ним і його дівчиною Юлею
![Роман Міщеряков розповів про курйоз, який стався з ним і його дівчиною Юлею](https://tv.ua/i/69/20/26/8/6920268/image_main/e144d5f73dd593eb4bc014aeedd486e1-quality_70Xresize_crop_1Xallow_enlarge_0Xw_750Xh_463.jpg)
Ведучий реаліті «Пара на мільйон» та учасник Improv Live Show на Новому каналі Роман Міщеряков згадав, яким було його перше побачення з коханою.
Наше перше побачення було дуже знаковим. Я запросив Юлю в кіно. Перед початком купили попкорн та напої. Коли відходили, Юля зачепила стелаж зі снеками, і ті посипалися. Я вирішив допомогти зібрати й зачепив сусідній, – сміється Роман. – Дівчина на касі подивилася на нас і спокійно сказала: «Просто йдіть». Ми, наче діти, які провинилися, все підняли й пішли. Половину сеансу сміялися, що могли випадково порвати екран у кінотеатрі, коли заходили. Ситуація одразу дала зрозуміти, що це кохання. Ось уже більше чотирьох років ми разом, і за цей час більше жоден стелаж зі снеками не постраждав.
![Роман Міщеряков з дівчиною Юлею](https://tv.ua/i/69/20/26/8/6920268/gallery/78bd9809e9199059589e8f0bb946880f-quality_70Xresize_1Xallow_enlarge_0Xw_700Xh_0.jpg)
Наш секрет – співати пісні неіснуючою мовою і танцювати під мелодію титрів у кінотеатрі. А якщо серйозно, коли зустрінете свою людину, ви постійно думатимете про те, як зробити її щасливішою. А вона – вас. Ось, власне, і весь секрет. Тільки тссс. Нікому! – додав ведучий.
Нагадаємо,