Соломія Вітвіцька продала особливі сувеніри, тим самим допомогла зібрати понад 7,5 млн гривень для ЗСУ
![Соломія Вітвіцька продала особливі сувеніри, тим самим допомогла зібрати понад 7,5 млн гривень для ЗСУ](https://tv.ua/i/71/84/71/9/7184719/image_main/362ab5b7cc2170afaa7469b3cfe88c7a-quality_70Xresize_crop_1Xallow_enlarge_0Xw_750Xh_463.jpg)
Ведуча ТСН і «Єдиного марафону», офіційна волонтерка ЗСУ, Соломія Вітвіцька прилетіла до американського міста Остін. Тут Соломія взяла участь у благодійних подіях, запропонувала особливі сувеніри на продаж.
Один з лотів вечора – футболка ТСН з підписами ведучих Алли Мазур, Наталії Мосейчук, Марічки Падалко, Святослава Гринчука, Наталі Островської й Соломії Вітвіцької. Її придбав анонімний донор за майже 80 тисяч гривень.
![Соломія Вітвіцька з футболкою ТСН](https://tv.ua/i/71/84/71/9/7184719/gallery/e848e6cbe6b97939e76198c5d768932d-quality_70Xresize_1Xallow_enlarge_0Xw_700Xh_0.jpg)
Також серед лотів були: вино з Бахмута – 6 пляшок продали більше ніж за 100 тисяч гривень; за брелок з уламків літака, збитого під Києвом, і годинники, зроблені в Україні, виручили близько 80 тисяч гривень тощо.
Усі зібрані кошти будуть спрямовані благодійним фондом Liberty Ukraine на закупівлю дронів, тепловізорів для ЗСУ, на пошиття форми для військових за стандартами НАТО і США у львівських майстрів (підтримка малого бізнесу) і на допомогу дитячим лікарням.
![Соломія Вітвіцька взяла участь у благодійних подіях](https://tv.ua/i/71/84/71/9/7184719/gallery/2c0ad9497a642b759d1b99e5a5aefe47-quality_70Xresize_1Xallow_enlarge_0Xw_700Xh_0.jpg)
Соломію також запросили відвідати благодійні українські ярмарки в Техасі й спеціальний табір для українських переселенців.
Дорогою до США і в Остіні чула багато слів підтримки та захоплення Україною, українцями. Приємно відчувати й бачити, що весь світ об’єднався заради нашої перемоги! В Техасі добре, але вже хочеться додому, – поділилася Соломія Вітвіцька.Ведуча розповіла, що незабаром у Техасі розпочнеться ще один онлайн-аукціон на підтримку України. Зібрані кошти спрямують на обладнання для ЗСУ. Соломія також передає лоти для нього – світшот «1+1 media» з підписами ведучих «Сніданок з 1+1» – Руслана Сенічкіна, Нелі Шовкопляс, Єгора Гордєєва, Тімура Мірошниченка, Олександра Попова, марки від Укрпошти «Воїни світла», прапори та календар з підписами Валерія Залужного, військового пілота Karaya (Ворошилов Вадим) та інші.
![Прапори та календар з підписами Валерія Залужного, військового пілота Karaya (Ворошилов Вадим) та інші](https://tv.ua/i/71/84/71/9/7184719/gallery/e1f3545cc08bbaac63c54504f0f3e346-quality_70Xresize_1Xallow_enlarge_0Xw_700Xh_0.jpg)
![Руслан Сенічкін підписує світшот 1+1](https://tv.ua/i/71/84/71/9/7184719/gallery/bcc0e47c6d68fbdac5c58f70d071a298-quality_70Xresize_1Xallow_enlarge_0Xw_700Xh_0.jpg)