PIANOБОЙ став дояром корови в селі під Києвом
6 лютого 2020 21:10
![PIANOБОЙ став дояром корови в селі під Києвом](https://tv.ua/i/11/80/27/6/1180276/image_main/f719bf6c86e772cc72d426ad4b5d648a-quality_70Xresize_crop_1Xallow_enlarge_0Xw_750Xh_463.jpg)
PIANOБОЙ
пресс-служба
Дмитро Шуров спробував себе в новому амплуа.
У соцмережах з’явились відео, як відомий виконавець Pianoбой Дмитро Шуров у фірмовому жилеті кондуктора продає квитки у тролейбусі.
Користувачі одразу почали тролити: Шуров буде рекламувати Київпастранс, справи настільки кепські, що співак підробляє кондуктором й таке інше. Сьогодні Pianoбой нарешті дав офіційне пояснення на своїй сторінці у Фейсбук:
![PIANOБОЙ став дояром корови в селі під Києвом](https://tv.ua/i/11/80/27/6/1180276/gallery/af041ae4589f6122fc7f1c5ed463359c-quality_70Xresize_1Xallow_enlarge_0Xw_700Xh_0.jpg)
PIANOБОЙ став дояром корови в селі під Києвом / пресс-служба
Готуючись до концерту у «Палаці Спорту» 8 березня, я замислився над тим, що народ знає, чим я займаюсь: ходить на концерти, стежить у соцмережах та ЗМІ. А я мало знаю, чим живе та займається народ. Тому, замість поїздки на Балі, я вирішив січневу відпустку провести, працюючи на справжніх роботах, на яких працюють тисячі українців, – повідомив музикант. – Що з цього вийшло - дивіться у комік-хоррор серіаліті «Pianoбой йде в народ». В першій серії мені випала доля стати дояром корови. Не стріляйте в піаніста, від доїть, як вміє! LOVE, PEACE, MILK.
Нагадаємо,