Андрій Бєдняков показав малюнок своєї 6-річної доньки, присвячений Україні
![Андрій Бєдняков показав малюнок своєї 6-річної доньки, присвячений Україні](https://tv.ua/i/62/62/02/2/6262022/image_main/017d4cd58fb791e48f079367a7179d01-quality_70Xresize_crop_1Xallow_enlarge_0Xw_750Xh_463.jpg)
Ведучий Нового каналу Андрій Бєдняков розповів про бажання на день народження.
На жаль, він не може насолодитися святом, адже в Україні триває війна, розв’язана росією.
Сьогодні мені 35. М’яко скажемо, не так я уявляв свій ювілей. Ну нічого, ще відсвяткуємо. Колись у дитинстві не розумів, чому бажають здоров’я. Мовляв, ну що це таке… здоров’я. Та побажайте хорошого настрою, грошей побільше, щастя зрештою. Здоров’я. Пф, — поділився роздумами Андрій. — Також я не розумів, чому батьки на дні народження бабусі окрім цього «всюдисущого» здоров’я завжди бажали їй мирного неба над головою.
![Малюнок доньки Андрія Бєднякова](https://tv.ua/i/62/62/02/2/6262022/gallery/4a5fd7e69a8eb8a01fd217081f22de5a-quality_70Xresize_1Xallow_enlarge_0Xw_700Xh_0.jpg)
Бабуся Бєднякова пройшла Другу світову війну, бачила всі її жахи на власні очі. Часто розповідала про це рідним. І лише зараз ведучий Нового каналу зміг зрозуміти, чому побажання миру були настільки важливими для неї.
Сьогодні мені 35. М’яко скажемо, не так я уявляв свій ювілей. Ну нічого, ще відсвяткуємо. Колись у дитинстві не розумів, чому бажають здоров’я. Мовляв, ну що це таке… здоров’я. Та побажайте хорошого настрою, грошей побільше, щастя зрештою. Здоров’я. Пф, — поділився роздумами Андрій. — Також я не розумів, чому батьки на дні народження бабусі окрім цього «всюдисущого» здоров’я завжди бажали їй мирного неба над головою.[[/citate]] Також ведучий показав зворушливий малюнок своєї шестирічної доньки Ксенії, на якому зображена її Батьківщина.
Моє найзаповітніше бажання сьогодні — щоб діти продовжили малювати! Для себе. Для батьків. Для всіх. Вони мають цінувати фразу «мирне небо», а не «можемо повторити». Діти повинні ЖИТИ! — підсумував Бєдняков.
Нагадаємо,