Пісня Kalush Orchestra "Стефанія" б'є рекорди у YouTube
![Пісня Kalush Orchestra](https://tv.ua/i/62/63/04/5/6263045/image_main/5d078d3b4b2032a52ab32473e71b45f7-quality_70Xresize_crop_1Xallow_enlarge_0Xw_750Xh_463.jpg)
Український гурт Kalush Orchestra представлятимуть Україну на пісенному конкурсі Евробачення-2022 в Турині.
Підписники гурту пишуть, що зараз, коли країна переживає страшну війну, ця пісня як ніколи лунає у них на повторі. Відмітимо, що "Стефанія" і за кордоном дуже відома. Часто її можна почути під час мирних маршів на підтримку України.
До слова, Kalush Orchestra все ж таки виступить на Євробаченні-2022. Спочатку гурт свій виступ у записі відправить організаторам конкурсу, а у травні українська делегація відправиться до Італії і заспіває наживо на всю Європу.Зараз учасники гурту на рідній землі: лідер "Калушу" Олег Псюк займається волонтерством, і вже створив власну організацію, яка допомагає переселенцям знайти житло і ліки. Музикант гурту КилимМен став бійцем тероборони.
Нагадаємо,