Відомий екстрасенс передбачив, коли помре Путін

Александр Кива

Александр Кива

Главный редактор, руководитель журнала «Теленеделя»

Все статьи автора...

Відомий екстрасенс передбачив, коли помре Путін
Відомий екстрасенс передбачив, коли помре Путін
пресс-служба

В інтерв’ю програмі «Зірковий шлях» (канал «Україна») екстрасенс Сергій Кобзар розповів, коли може померти Путін і чи буде його кінець таким самим, як у Гітлера.

Читайте такжеЛеся Нікітюк підкорила українців хітом про «біологічну зброю»
Відомий екстрасенс упевнений, що цього року президент рф, який розв'язав страшну війну проти нашого народу, повинен піти.

У нього цього року випадає два переломні періоди. Перший – десь у травні, другий – у серпні-вересні. Тобто якщо він у травні ще якимось дивом протягне або йому не допоможуть, то ближче до осені точно є цей обрив. Він зараз справді є загрозою для всіх. Ймовірність, що буде внутрішній переворот або його просто усунуть, – дуже велика», – вважає Сергій Кобзар.

Читайте такжеВ день нашої перемоги я…: Григорій Герман розповів про грандіозні плани після війни
У мережі активно порівнюють поведінку Гітлера та путіна. Багато експертів говорять, що Путін просто повторює дії лідера нацистської Німеччини. Журналісти каналу «Україна» поцікавилися в екстрасенса, чи справді їхні дії настільки схожі і чи буде кінець Путіна таким самим, як у Гітлера.

Так, вони дещо схожі, але Гітлер приділяв містиці набагато більше уваги. Всі знаки СС – це насправді руни, тобто все там було не так просто. Якщо порахувати, то коефіцієнт втрат Німеччини та Радянського Союзу був дуже малий, а тут ми маємо ситуацію з точністю до навпаки. Гітлер ніколи не почав би повномасштабне вторгнення на спадний місяць. Це те, що зробив путін. Думаю, що таке прискорення відбулося у зв'язку з тим, що він або знає або відчуває обмеженість свого часу. Або ж через те, що він завжди має прив'язку до якихось дат, і дуже хотів «підігнати» це все скажімо до 9 травня», – сказав екстрасенс в інтерв'ю програмі «Зірковий шлях».

Також Сергій Кобзар переконаний, що щойно буде повалений путінський режим, на росію чекає розкол.


Облако тегов


Материалы по теме

x
Для удобства пользования сайтом используются Cookies. Подробнее...
This website uses Cookies to ensure you get the best experience on our website. Learn more... Ознакомлен(а) / OK