Зірка "Танців з зірками" Яна Заєць вдруге стала мамою: Народжувала між вибухами
![Зірка](https://tv.ua/i/62/69/06/8/6269068/image_main/72d0a0cfa344db3e31c4f5299b424612-quality_70Xresize_crop_1Xallow_enlarge_0Xw_750Xh_463.jpg)
35-річна танцівниця Яна Заєць народила другу дитину на другий день війни.
Тепер, коли Яна знаходиться у безпеці, вона вирішила поділитися зі своїми підписниками, як народжувала малюка між вибухами. На другий день повномасштабної війни в сім'ї Яни народився другий синочок.
Я стала мамою на другий день війни! Кожна жінка пам’ятає народження своєї дитини, як найщасливіший день. Коли я дізналась, що через 9 місяців вдруге стану мамою, то не могла подумати, через які випробування прийдеться пройти, щоб взяти на руки синочка. Мені прийшлось народжувати в перервах між вибухами та походами в бомбосховище.
![Вагітна Яна Заєць](https://tv.ua/i/62/69/06/8/6269068/gallery/330c8f9556a5a0531d29c5e70c032b0e-quality_70Xresize_1Xallow_enlarge_0Xw_700Xh_0.jpg)
Зірка розповіла, що її старший син Іван в момент появи на світ молодшого братика, ховався в бомбосховищі без батьків на іншому кінці міста.
При кожному вибуху я молилась, за старшого сина Ванюшу, який ховався в бомбосховищі на іншому кінці міста, йому лише 6 і в цю страшну ніч він без мами й тата. Мені здавалось, що всі ці події просто страшний сон від якого я не можу прокинутись. Але в момент, коли я взяла малюка на руки я зрозуміла, що зараз не час піддаватись паніці. Мої діти на першому місці. Я зменшила кількість новин від яких розривається серце і присвятила себе дітям. Тільки зараз, коли розумію, що вони сплять у безпеці, я знову глибоко вдихнула і готова повернутись до Вас та допомагати всім чим можу! Я з Вами, я поруч! ВСІМ МИРНОГО НЕБА!
Нагадаємо,