Лілія Ребрик зізналась, які питання ставлять їй діти під час війни
![Лілія Ребрик зізналась, які питання ставлять їй діти під час війни](https://tv.ua/i/62/88/17/2/6288172/image_main/44740036deed3b1456206ece3b387f6e-quality_70Xresize_crop_1Xallow_enlarge_0Xw_750Xh_463.jpg)
Ведуча каналу «Україна» Лілія Ребрик розповіла, як війна вплинула на емоційний стан її доньок.
Старша донька ведучої Діана на час війни відмовилася від свого улюбленого заняття – танців. Дівчинка вважає, що це зараз «не на часі», і каже, що до хореографії повернеться після нашої перемоги.
А ось для молодшої Поліни війна стала ще одним випробуванням. Коли дівчинці було два роки, розпочався локдаун, потім ще одна хвиля коронавірусу, а тепер у наш дім постукала війна.
Поліна щоранку просить показати на телефоні через камери, які встановлені вдома, її кімнату. Запитує, чи дочекаються її іграшки, її сукні. Вона загадує бажання, в неї 30 квітня день народження. І вона хоче зустрітися із друзями, – емоційно прокоментувала Лілія.
![Ведуча Лілія Ребрик з чоловіком та донькою](https://tv.ua/i/62/88/17/2/6288172/gallery/a2a71842eec1fb786723bab70df0a107-quality_70Xresize_1Xallow_enlarge_0Xw_700Xh_0.jpg)
Ми дуже багато з ними про це говоримо, надихаємося, мотивуємо одне одного, тримаємось як шафа у Бородянці (усміхається) – теж обговорюємо меми. Багато говоримо, шукаємо плюси у тому, що ми 24 на 7 разом. Я бачу, які у мене глибокі діти, дорослі. З одного боку, душа болить – не хочеться, щоб вони були такими дорослими і так багато розуміли, а з іншого – я з ними завжди розмовляла на рівних, – зазначила ведуча.
![Ведуча Лілія Ребрик](https://tv.ua/i/62/88/17/2/6288172/gallery/5a387e434c25b008c25689a564d8b3e0-quality_70Xresize_1Xallow_enlarge_0Xw_700Xh_0.jpg)
Також Лілія розповіла, що саме діти допомагають їй тримати себе у формі та змушують рухатися далі.
Ми не маємо права позбавляти дітей дитинства та радості. Діана мене втішала, говорила: «Мамо, у жодній казці такого немає – коли нападник переміг». Я поплакала разом з нею, але Діана заспокоїла мене і сказала, що ми точно переможемо. І я казала: «Донечко – плачу, але вірю». Світло над темрявою завжди перемагає, – поділилась Ребрик.
Нагадаємо,