Володимир Остапчук розповів, що вони з дружиною роблять заради перемоги України
![Володимир Остапчук розповів, що вони з дружиною роблять заради перемоги України](https://tv.ua/i/62/90/56/3/6290563/image_main/ff13ec3aa5bf0e4d3d2059bed9f871b2-quality_70Xresize_crop_1Xallow_enlarge_0Xw_750Xh_463.jpg)
Ведучий каналу «Україна» Володимир Остапчук зізнався, чим займається в часи війни.
І щоб координувати цю діяльність, ведучий каналу вирішив створити окремий Телеграм-канал.
У нас там кілька напрямів діяльності. Перший – це координація, коли, наприклад, переселенцям потрібно привезти якісь речі, і мої знайомі, які перебувають у цьому місці, можуть оперативно це зробити. Другий – фінанси: ми збираємо кошти на амуніцію для наших бійців, на допомогу людям, які тікають від війни. І третій – це коли люди, які потребують допомоги, і ті, які можуть її надати, самі знаходять одне одного, – пояснює Володимир Остапчук.
![Ведучий Володимир Остапчук](https://tv.ua/i/62/90/56/3/6290563/gallery/f89f0a88a86a30c376b85d69edb404de-quality_70Xresize_1Xallow_enlarge_0Xw_700Xh_0.jpg)
Власний волонтерський мініштаб створила й дружина ведучого – Христина. Поки чоловік перебуває в Києві, вона знаходиться в Ужгороді, де також допомагає людям з усієї України.
Христина сама координує його роботу – складає, формує і надсилає допомогу тим, хто про це просить. А якщо потрібна якась фінансова підтримка, то ми можемо її надати разом із родинного бюджету, – зазначив ведучий стендап-шоу «ДжонсоНьюз» і розповів про свій новий проєкт на Youtube. – Ми запустили його з каналом «Україна». Розповідаємо про актуальні новини та хочемо показати всьому світу і самим собі, що ми – нереально крута нація, яка не зламається під обстрілами, що ми вистоїмо і обов’язково переможемо.Перемога над ворогом – це найбільша мрія Остапчуків, яка незабаром, переконане подружжя, здійсниться.
Ми всі чекаємо на перемогу якнайшвидше, але розуміємо, що важливо робити свій внесок у неї тут і зараз. І я дуже щасливий, що в такий важкий для нас час всі українці згуртувалися, і кожен, як може, робить все для того, щоб наблизити нашу перемогу, – підсумував Остапчук.
![Володимир Остапчук з дружиною](https://tv.ua/i/62/90/56/3/6290563/gallery/3f69c82880b8bc8b00f297fb92ce8f54-quality_70Xresize_1Xallow_enlarge_0Xw_700Xh_0.jpg)
Нагадуємо,