Сергій Притула ходив до психолога через війну: Я намагався собі дати ради сам – не вдавалося
![Сергій Притула ходив до психолога через війну: Я намагався собі дати ради сам – не вдавалося](https://tv.ua/i/63/03/34/1/6303341/image_main/f99f93861003d44e7a9f60f571189693-quality_70Xresize_crop_1Xallow_enlarge_0Xw_750Xh_463.jpg)
Ведучий Нового каналу Сергій Притула розповів, які події повномасштабної війни йому було дуже складно пережити самостійно.
Не потрібно соромитися звертатися по професійну допомогу. Я ходив до психолога – якісь речі було складно самостійно перетравити й пережити. У мене загинули друзі, ще є друзі в полоні, друзі під окупацією. Усі мої брати – зі зброєю, – зізнався Притула в інтерв’ю Яніні Соколовій. – У мене не буде суттєвих порад на широкий загал, тому що якийсь час я намагався собі дати ради сам – не завжди вдавалося.
![Ведучий Сергій Притула у волонтерському штабі](https://tv.ua/i/63/03/34/1/6303341/gallery/9100e9cae75979e396c478b79cfd39a7-quality_70Xresize_1Xallow_enlarge_0Xw_700Xh_0.jpg)
Потрібно звикати жити в нових реаліях та пристосовуватися до них, тому що війна, на думку Сергія, закінчиться нескоро.
Я вважаю, що хай там як, а людям треба говорити правду. І коли кажуть, що в росіян залишилося військової потуги на 10-14 днів, а далі вони видихнуться… Багато хто для себе може це трактувати як те, що скоро росіянам не буде як воювати, і все закінчиться. Це означає подарувати людям примарну надію, – додав ведучий Нового каналу. – Не хочу нікого розчарувати чи лякати, але це не скінчиться дуже швидко.
Нагадаємо,