Чим займаються коміки "Ліги сміху" під час війни
![Чим займаються коміки](https://tv.ua/i/63/04/34/9/6304349/image_main/99db86781aac329647f285ff7b32a5ee-quality_70Xresize_crop_1Xallow_enlarge_0Xw_750Xh_463.jpg)
З початком війни, коміки направили всі свої сили на допомогу Україні: кожен наближає нашу перемогу на своєму «фронті».
А учасники команди «ОГО» покрили найрізноманітніші напрямки допомоги: коміки підключають інтернет в бомбосховищах, стоять на блокпостах, долучилися до ЗСУ, перевозять гуманітарні вантажі з Європи, готують їжу для наших захисників і переселенців, допомагають українцям шукати роботу за кордоном.
![Чим займаються коміки "Ліги сміху" під час війни](https://tv.ua/i/63/04/34/9/6304349/gallery/b56681c516d0c4f745e9f2bc5048db09-quality_70Xresize_1Xallow_enlarge_0Xw_700Xh_0.jpg)
Харизматичні та відчайдушні коміки «Ліги сміху» наближають перемогу України щодня та закликають глядачів підтримувати український бойовий дух та дивитися улюблені виступи їхніх команд у програмі «Сміємось – отже не здаємось» щодня на телеканалі ТЕТ.
![Чим займаються коміки "Ліги сміху" під час війни](https://tv.ua/i/63/04/34/9/6304349/gallery/3bcdaa55ba243fd21d5d9f307f01d888-quality_70Xresize_1Xallow_enlarge_0Xw_700Xh_0.jpg)
Нагадаємо,