Євген Кошовий розповів про спілкування з Володимиром Зеленським до і під час війни

Юлія Туренко

Юлія Туренко

Випускаючий редактор

Усі статті автора...

Євген Кошовий розповів про спілкування з Володимиром Зеленським до і під час війни
Шоумен Євген Кошовий / фото: kvartal95.com/ua

Актор Євген Кошовий – давній друг Президента України. Кошовий розповів, чи зустрічався з товаришем Володимиром Зеленським після початку війни, як реагує на хейт у його сторону і скільки зараз спить глава держави.

Читайте такожАндрій Хливнюк зізнався, яку обіцянку дочці завадила виконати війна
У кожної публічної людини є хейтери, а коли ти Президент країни – хейту стає в рази більше. Євген Кошовий у програмі «Зірковий шлях» зізнається, що раніше завжди заступався за свого друга, але зараз переживає злісні коментарі по-іншому.

Заступаюсь десь там у себе всередині, тому що навіть на такі речі, як хейт, вже виробляється імунітет. Якщо ти відповідаєш хейтеру, то це означає, що ти читаєш і прислуховуєшся до його думки або готовий сперечатися, чого взагалі не потрібно робити, бо це така професія – хейтер. Коли були разом на сцені, коли він став Президентом – ну перші 2,5 роки просто жесть була. Він сам читав коментарі. І запитував мене, чому я їх читаю. А я казав: «А ти для чого читаєш? Ти ж сам заводишся від цього». Я від них ставав дуже злий, дзвонив, пропонував щось зробити, питав, чому він на них не відповідає, – пригадав Євген Кошовий.

Читайте такожМиколаївський зоопарк, якому допомагала вся Україна, відновлює роботу
До 24 лютого люди чимало говорили про можливий наступ рф, але особисто Кошового ніхто не попереджав. Ведучий «Зіркового шляху» Даніель Салем поцікавився в актора, чи написав він своєму другу Володимиру Зеленському в перший день війни.

Написав одразу ж. Кажу: «Почалось?» А він відповідає: «По ходу, так». Ми потім спілкувалися, я писав йому про якісь прогнози. А потім думаю: «Ну хто тобі скаже якісь прогнози..?» Коли все закінчиться – риторичне питання. Я сподіваюся, що скоро і перемога буде за нами ,– зазначив актор.

За словами Кошового, він по-справжньому пишається своїм другом, як і вся країна пишається стійкістю свого Президента. Володимир Зеленський дуже багато працює, тож часу на сон, вважає Євген Кошовий, у нього залишається небагато.

Я не думаю, що якщо зараз спить по 2 години – то це добре. Ми домовлялися про зустріч, приїжджали на Банкову його підтримати. А вийшли з таким відчуттям, що по ходу він нас підтримав. Він зрадів, бо ми давно не бачилися. Після цієї зустрічі у мене ще мабуть години зо дві була либа на обличчі, – сказав Євген Кошовий.

Нагадаємо,


Хмара тегів


Матеріали на тему

x
Для удобства пользования сайтом используются Cookies. Подробнее...
This website uses Cookies to ensure you get the best experience on our website. Learn more... Ознакомлен(а) / OK