Олена-Крістіна Лебідь розповіла про свою родину в окупації

Юлія Туренко

Юлія Туренко

Випускаючий редактор

Усі статті автора...

Олена-Крістіна Лебідь розповіла про свою родину в окупації
Ведуча Олена-Крістіна Лебідь
instagram.com/elena_kristina_lebed

Ведуча Нового каналу Олена-Крістіна Лебідь поділилася теплими спогадами про маму, яка наразі перебуває на окупованій російськими військами території України.

Читайте такожМакс Чмерковський: Моя дружина Пета стає схожою на українську дівчину
Після початку повномасштабної війни росії проти України ведуча проекту «Аферисти в сітях» на Новому каналі Олена-Крістіна Лебідь твердо вирішила лишатися у Києві. А її мама, яка проживає у рідному місті зірки – Херсоні – опинилася під російською окупацією та досі чекає на звільнення.

У мене під окупацією, на жаль, не лише мама, а й уся родина. Вся. Усі рідні. У різних містах, але всі відрізані. Спілкуватися вдається рідко, але ми розуміємо, що це не найгірше. Тому терпимо! – розповіла Олена-Крістіна.

Олена-Крістіна Лебідь з мамою / instagram.com/elena_kristina_lebed

За найріднішою людиною ведуча страшенно сумує, адже не звикла не бачити маму так довго.

За кожної можливості виривалася з Києва і мчала до неї хоча б на двійко днів. Оце я зараз води розведу... Пригадую, як вона мене після гостювання біля під'їзду цілувала на добру путь. І клала на перекус у дорогу свій фірмовий штрудель з гарбузом та морквяні котлетки. Стояла у дворі в будь-яку погоду, аби до останнього проводити мою машину поглядом. І побачити, як я роблю «цьом» рукою, – усміхається Лебідь. – Боже, як я сумую, мамо…

На жаль, росіяни повністю заблокували шляхи виїзду з Херсонщини на підконтрольні Україні території. Але ЗСУ обов’язково звільнять окуповані землі, і кожен зможе повернутися додому й обійняти своїх близьких.

Нагадаємо,


Хмара тегів


Матеріали на тему

x
Для удобства пользования сайтом используются Cookies. Подробнее...
This website uses Cookies to ensure you get the best experience on our website. Learn more... Ознакомлен(а) / OK