Анна Саліванчук зізналася, як справляється з кризами у стосунках з чоловіком
![Анна Саліванчук зізналася, як справляється з кризами у стосунках з чоловіком](https://tv.ua/i/63/38/37/0/6338370/image_main/efd11130d30043547d670ef574a71647-quality_70Xresize_crop_1Xallow_enlarge_0Xw_750Xh_463.jpg)
Акторка Анна Саліванчук розповіла, як долає свою емоційність у стосунках.
Крім того, зіркова пара час від часу звертається до сімейного психолога.
Я висновки роблю кожен день. Я теорію можу викладати людям, як стати хорошою мамою і хорошою дружиною. Теорія у мене – просто люкс. На практиці свій темперамент стримувати дуже важко. І навіть, якщо я знаю, що так робити не можна, вже собі казала: «Так, якщо ви сваритесь – просто підійди і поцілуй, і одразу поцілунок все згладить». Я не можу, яке поцілувати! І я пішла, не можу зупинитися, вже стільки наговорили одне одному всіляких поганих слів. Потім миримось, все добре. Наші всі друзі і хто поруч з нами завжди нас називають «італійська сімейка», – прокоментувала Анна Саліванчук журналістам програми «Зірковий шлях» каналу «Україна».
![Анна Саліванчук з чоловіком та дітьми](https://tv.ua/i/63/38/37/0/6338370/gallery/c9cbee035fe1b327a90781a74378a02e-quality_70Xresize_1Xallow_enlarge_0Xw_700Xh_0.jpg)
Я потім не знаю, як мені гречку варити, якщо я посварилась з чоловіком. Я йому дзвоню і починаю розбираться. Він каже: «У мене немає часу». Кажу: «Ні, почекай, вислухай, дивись, а ось так…». Ну і потім все одно сходимось до якогось компромісу, – розповіла зірка.
Та на першому місці в родині зараз виховання синів. І в цьому процесі Анна Саліванчук виділяє таке головне правило.
Не вчи своїх дітей, а вчи саму себе. Тому що вони будуть схожі на тебе. Тому з ними я намагаюся набагато більше читати, вчитись, щоб вони були розумніші і кращі, успішніші, ніж я, – розповіла артистка.
Нагадаємо,