Дружина Дмитра Черкасова – про розлуку з чоловіком, та чому більше не залишить його самого в Україні
![Дружина Дмитра Черкасова – про розлуку з чоловіком, та чому більше не залишить його самого в Україні](https://tv.ua/i/63/42/01/7/6342017/image_main/193637c6b7a56b68c643523948b06787-quality_70Xresize_crop_1Xallow_enlarge_0Xw_750Xh_463.jpg)
Дмитро Черкасов з дружиною Олександрою в проєкті «Як ти?» з Григорієм Решетником на СТБ розповіли, як пережили розлуку та чому жінка разом з дітьми повернулася до України з Ірландії.
Кожен взяв свою відповідальність. Саші потрібно було захистити дітей, а я залишився захищати дім. У нас три собаки і стільки ж котів. Це теж живі істоти. Я записався до тероборони. І потроху напруга зростала, вибухи ставали все ближче. А на наступний день над нами вже летіли ракети, близько 20 штук. Тоді з ймовірністю 90% мені здавалося, що мене вже не буде. Відкрив двері для того, щоб тварини змогли вибігти і подумки попрощався з близькими, – згадує Дмитро.
![Олександра і Дмитро Черкасови з григорієм Решетником](https://tv.ua/i/63/42/01/7/6342017/gallery/cc1f9d0117c469ffb42b564271d570e8-quality_70Xresize_1Xallow_enlarge_0Xw_700Xh_0.jpg)
Аби тато був завжди присутній у житті дітей, пара постійно тримала зв'язок. Виховання дітей Дмитром також проходило у режимі онлайн. Проте розлуку пара не витримала, і згодом Олександра разом з синами повернулася додому.
Після тривалої відсутності жінка зі сльозами на очах запевняє, що більше не залишить чоловіка:
Якщо знову почнуться активні бойові дії поблизу нас, я не поїду більше до Ірландії. Ми разом вирушимо, наприклад, на захід України. Одна з причин, чому ми повернулись, – я уявила, якщо раптом з Дмитром щось трапиться, а я в іншій країні… Я не зможу без нього жити. Тому прийняла рішення, що родина має бути разом. Єдине, що мене тривожить: чи не егоїстично я вчинила по відношенню до дітей... Але ми більше без тата нікуди не поїдемо.
Повне інтерв'ю Дмитра Черкасова і його дружини Олександри дивіться за посиланням.
![Діти Дмитра і Олександри](https://tv.ua/i/63/42/01/7/6342017/gallery/59580dbcc658f452d8b585814f6eaac5-quality_70Xresize_1Xallow_enlarge_0Xw_700Xh_0.jpg)
Нагадаємо,