Сергій Притула розповів про донати для ЗСУ від дітей
![Сергій Притула розповів про донати для ЗСУ від дітей](https://tv.ua/i/63/43/51/3/6343513/image_main/f4b6003131c95413728631f3c3c02e8f-quality_70Xresize_crop_1Xallow_enlarge_0Xw_750Xh_463.jpg)
Ведучий Нового каналу Сергій Притула поділився думками, чому наша малеча збирає кошти на армію.
![Ведучий Сергій Притула і чемпіонка світу з шашок Валерія Єжова](https://tv.ua/i/63/43/51/3/6343513/gallery/ef071ed082c8bc98f4df9c0881f463df-quality_70Xresize_1Xallow_enlarge_0Xw_700Xh_0.jpg)
Неможливо впускати в душу навіть найменші сумніви про нашу Перемогу, коли українські діти день за днем роблять дива заради армії, – сказав Притула. – Вони стали дорослими. Їм не потрібно читати казок про поганих чаклунок, щоб відчути, що таке зло. Вони, на жаль, бачать його на власні очі і стають для нас світлими героями. Замість іграшкових машинок обирають машини для ЗСУ. Замість літачка на управлінні – «очі» в небі для армії. Ми боремося за них і для них. І будемо боротися до Перемоги. У сучасних українських дітей свої супергерої зі своїми суперсилами!
![Діти з дитячого будинку Харкова продають хенд-мейд вироби](https://tv.ua/i/63/43/51/3/6343513/gallery/22557e1fbf015fb34480394093da6674-quality_70Xresize_1Xallow_enlarge_0Xw_700Xh_0.jpg)
![Школярі організували благодійну ярмарку](https://tv.ua/i/63/43/51/3/6343513/gallery/36057944f2256198685fc9742cbeca74-quality_70Xresize_1Xallow_enlarge_0Xw_700Xh_0.jpg)
Іноземні журналісти цікавляться у Сергія Притули, як він ставиться до того, що українські діти збирають гроші на зброю.
Запитують, бо для них це шок і нечувана подія. А я відповідаю просто, що діти хочуть жити в світі без повітряних тривог, вибухів, війни, знищених під корінь дитячих садочків. Де ще раніше були сміх та ігри, зараз – вирва від бомби, – каже волонтер. – Діти – щирі, тому щиро розуміють, де добро, а де зло. Діти добре знають, хто ворог. І наш ворог розуміє лише мову сили. Саме тому малеча виходить продавати черешні, малюнки, грає в шашки на вулиці й віддає те, що збирала на іграшки, на допомогу нашій армії. Діти просто хочуть жити у своїй країні і мати дитинство. От тому вони збирають на зброю!
![Діти продавали черешни, щоб зібрати на Байрактар](https://tv.ua/i/63/43/51/3/6343513/gallery/1fa892ad704d38da4ecbbcf0434ab1e3-quality_70Xresize_1Xallow_enlarge_0Xw_700Xh_0.jpg)
![Діти в Бородянці збирають для ЗСУ](https://tv.ua/i/63/43/51/3/6343513/gallery/f53ce369b60ad1c597e648b2adf882a5-quality_70Xresize_1Xallow_enlarge_0Xw_700Xh_0.jpg)
Задонатити на рахунки Благодійного фонду Сергія Притули можна за посиланням! https://prytulafoundation.org/uk/home/support_page
Нагадаємо,