Сергій Притула розповів про зустріч з Лесею Нікітюк: «Чотири місяці я її не бачив»
![Сергій Притула розповів про зустріч з Лесею Нікітюк: «Чотири місяці я її не бачив»](https://tv.ua/i/68/20/39/8/6820398/image_main/12ad9b90d3eb79317589a40aca07650c-quality_70Xresize_crop_1Xallow_enlarge_0Xw_750Xh_463.jpg)
Ведучий Нового каналу Сергій Притула зізнався, як довго не бачився зі своєю співведучою по проєкту «Хто зверху?» та чого чекає від Лесі Нікітюк в майбутньому.
![Сергій Притула і Леся Нікітюк на шоу «Хто зверху?»](https://tv.ua/i/68/20/39/8/6820398/gallery/1425387658aa24ec20dfc3407f6b90e7-quality_70Xresize_1Xallow_enlarge_0Xw_700Xh_0.jpg)
Вони не просто взялися за добрі справи, а й стали справжнім прикладом та джерелом натхнення для всіх українців!
Чотири місяці я не бачив Лесю Іванівну, – зізнався Сергій Притула. – Нещодавно вона заїжджала до Києва, відірвавшись на кілька днів від своєї волонтерської праці в місті Хмельницький. Леся – величезна молодець! Той пласт роботи, який вона робила у Хмельницькому, допомагаючи переселенцям, біженцям, – це просто браво! (Аплодує.)
![Леся Нікітюк із дітками-переселенцями у своєму волонтерському центрі](https://tv.ua/i/68/20/39/8/6820398/gallery/6a5f6df6290984a06d3798b2bf1544d2-quality_70Xresize_1Xallow_enlarge_0Xw_700Xh_0.jpg)
Телеведучий зазначив, що радіє за колегу, оскільки та відновлює роботу над власним тревелом.
Зараз у Лесі йде підготовка до зйомок третього сезону «Le Маршрутки», – говорить Сергій. – До речі, дуже цікаво буде подивитися цей проєкт. Ви ж розумієте, він буде суттєво відрізнятися від того розважального контенту, який був у попередніх сезонах.
![Леся Нікітюк і Богдан Богданович біля розбомбленої Le маршрутки і прилетівшої ракети](https://tv.ua/i/68/20/39/8/6820398/gallery/4138b83b28651165836f834930f5d4a1-quality_70Xresize_1Xallow_enlarge_0Xw_700Xh_0.jpg)
До відома, «Le Маршрутка» – це тревел-шоу, в якому Леся Нікітюк їздить Україною в жовтій маршрутці «Богдан» та розповідає про унікальних українців і маловідомі куточки нашої країни. У перших двох сезонах глядачі побачили круті маршрути для подорожей, по-новому подивилися на, здавалося б, давно відомі туристичні місця, побували на різних фестивалях і «відвідали» пам’ятки, закриті для перегляду. Новому сезону тревелу не завадить навіть повномасштабна війна! Команда планує розпочати подорож у Києві, а закінчити в Ялті.
Нагадаємо,