Леся Нікітюк розповіла, яким було перше враження її мами від Богдана Шелудяка
![Леся Нікітюк розповіла, яким було перше враження її мами від Богдана Шелудяка](https://tv.ua/i/73/42/34/3/7342343/image_main/bdf0e13d402b3ae8828f3c727f3c9c63-quality_70Xresize_crop_1Xallow_enlarge_0Xw_750Xh_463.jpg)
Мама Лесі Нікітюк розповіла про Богдана Шелудяка.
Леся розповіла, як її мама, яку вона мило називає мама Кет, відреагувала на нового колегу доньки.
Скажу вам так: коли мене пофарбували в темніший колір, я написала мамі: «Ну, як тобі?» Вона мені відповіла: «Ось коли з двома білими пасмами, то нормально, а повністю темна – ні». Я цей скрін навіть публікувала в Instagram, – сміється Нікітюк. – А про Богдана мама сказала так: «Хлопець гарний. Треба подивитись, який він у роботі». Ось тепер дивиться випуски «Хто зверху?» в ефірі й оцінює (усміхається).
![Леся Нікітюк та Богдан Шелудяк](https://tv.ua/i/73/42/34/3/7342343/gallery/6f7c103a0a0c9b4bb73cb39a6c46558a-quality_70Xresize_1Xallow_enlarge_0Xw_700Xh_0.jpg)
Увійти в кадр після Сергія Притули непросто. Не в кожного вистачило б на це сміливості. Але Богдан дуже відважний! – каже телеведуча. – На зйомках я намагалася підтримувати його в усіх починаннях. І від себе зробила все можливе, щоб люди на повну насолодилися новим ведучим цього проєкту й нашим протистоянням! Дивіться обов’язково!
![Леся Нікітюк та Богдан Шелудяк](https://tv.ua/i/73/42/34/3/7342343/gallery/50b9d76a2a875ef6f10f220293771fbc-quality_70Xresize_1Xallow_enlarge_0Xw_700Xh_0.jpg)
Нагадаємо,