JULIK присвятив пісню майбутній перемозі України

Юлія Туренко

Юлія Туренко

Випускаючий редактор

Усі статті автора...

JULIK присвятив пісню майбутній перемозі України
Співак JULIK
Пресслужба

Український шоумен Юлік в мережі опублікував нову пісню, ставши на музичну оборону нашої країни. Після тривалої паузи артист створив рядки, у яких пророкує Україні перемогу у війні, яку підступно почала росія.

Читайте такожДаніель Салем розповів, як потрапив під обстріл окупантів: "Град" упав поряд, за 10 метрів
Фольклорні мотиви, використання сопілки та цимбалів яскраво передають самобутність українського народу, саме їх шоумен використав у цій пісні. JULIK взяв ідею з віднайденого ним раніше запису бабусі із Західної України.

Цю пісню я створив в нестандартних для мене умовах, вона про перебіг війни, яку росія почала проти України. Важко у такий час всім, і для того, щоб підняти бойовий дух, мужність та єдність нашої нації, я вирішив випустити її зараз. Українці - це народ, який знає за що бореться, а боротьба з добрими намірами захистити себе - завжди має щасливий кінець, - прокоментував артист.

Ключова фраза пісні є у цих рядках: «На березі пташка заспівала – наша рідна Україна москаля прогнала!» JULIK переконаний, що перемога України є беззаперечним фактом, який настане дуже швидко.

У кліпі передана нинішня ситуація в Україні, у час, коли російський окупант ступив на українську землю. Проте ЗСУ та український народ мужньо показують, на що здатні та дають гідну відсіч ворогам.

Основний посил пісні та кліпу - єдність і цілісність незламного українського народу. «Зозуля» є піснею перемоги, слави та гордості за Україну. Кошти отримані від дистриб’юції пісні та кліпу JULIK передасть на потреби ЗСУ та тим, кому ці кошти будуть потрібні найбільше.

Нагадаємо,


Хмара тегів


Матеріали на тему

x
Для удобства пользования сайтом используются Cookies. Подробнее...
This website uses Cookies to ensure you get the best experience on our website. Learn more... Ознакомлен(а) / OK