Ревізори на порозі: учасниця шоу працевлаштовує біженців
![Ревізори на порозі: учасниця шоу працевлаштовує біженців](https://tv.ua/i/62/63/36/2/6263362/image_main/0f3e82a81daa17b81990fe89af49f313-quality_70Xresize_crop_1Xallow_enlarge_0Xw_750Xh_463.jpg)
З перших днів війни учасниця шоу «Ревізори на порозі» Марія Юшта створила телеграм-канал, аби допомогти українцям знайти нову роботу в Тернополі.
Після того, як біженці отримали помешкання та одяг, почали активно цікавитися працевлаштуванням, – розповідає дівчина. – Ми запитали в кількох рестораторів, чи потребують вони нових працівників. Згодом виявилося, що є запит не лише на помічників кухарів, а й офіціантів, кондитерів, менеджерів, бариста, бухгалтерів. Тому для зручності створили телеграм-канал.Наразі тернопільські підприємці прийняли на роботу близько 20-ти біженців. Серед них і 21-річний Ігор Булгаков, який поїхав зі столиці на другий день війни.
Я за спеціальністю – кондитер, – розповідає хлопець. – У Києві вже чотири роки працюю в ресторанній сфері. Останніх півтора роки – офіціант в одному з кращих закладів столиці. В Тернополі теж відгукнувся на цю вакансію. Коли роботодавець дізнався, де я працював, одразу затвердив мою кандидатуру. Адже маю достатньо навичок, щоб продовжити працювати офіціантом.
![21-річний Ігор Булгаков](https://tv.ua/i/62/63/36/2/6263362/gallery/28c760df28f2b9fbb2eded267c1563be-quality_70Xresize_1Xallow_enlarge_0Xw_700Xh_0.jpg)
Нагадаємо,
- Олена Кравець розповіла, як реагують її 5-річні діти на війну.
- Девід Бекхем віддав свої сторінки в Instagram і Facebook лікарці з Харкова.