Олександр Педан запустив всеукраїнські онлайн-уроки фізкультури
![Олександр Педан запустив всеукраїнські онлайн-уроки фізкультури](https://tv.ua/i/62/64/16/3/6264163/image_main/cc64dbee76b7beeed240cee8be713b13-quality_70Xresize_crop_1Xallow_enlarge_0Xw_750Xh_463.jpg)
Ведучий Олександр Педан намагається підтримати фізичний та моральний дух маленьких українців.
Раніше такі заняття проводилися під час карантину, а зараз відновилися через повномасштабну війну.
По-перше, ВООЗ рекомендує зараз займатися спортом, особливо діткам та підліткам. Це знімає тривожність та запобігає депресії. По-друге, дитячі психологи кажуть, що саме фізкультура допомагає дітям «повернутися до свого тіла» й відчути себе собою. Важкий психологічний стан та відсутність фізичної активності є небезпечним поєднанням, адже дитина має постійно розвиватися та контролювати своє тіло. По-третє, фізична активність сприяє виділленню дофаміна – гормону щастя, що теж допомагає почуватися краще, – поділився Олександр Педан.
![](https://tv.ua/i/62/64/16/3/6264163/gallery/92e36d85312dd1cd137638065473344c-quality_70Xresize_1Xallow_enlarge_0Xw_700Xh_0.jpg)
Насправді, зараз дітей не так багато. Наразі ми активніше працюємо з учителями, але вони вже почали залучати своїх вихованців. Діти, які до того вже навчалися онлайн, дуже класно сприймають, вони активні, але є й багато новеньких. Дуже приємно, що долучаються дітки з різних регіонів, навіть з тих, де ведуться активні бойові дії. Звісно, не завжди існує можливість вмикати камери через поганий інтернет. Але вони мають бажання, і це найголовніше. Тут важливо сказати, що це не просто урок фізкультури, на якому можна порухатися, він несе ще й функцію соціалізації. Ми намагаємося об’єднати дітей, які тимчасово перемістилися чи емігрували, щоб вони відчули себе в колективі та не почувалися покинутими, – розповів ведучий.
Нагадаємо,