Даша Квіткова розповіла, як на неї вплинула війна
![Даша Квіткова розповіла, як на неї вплинула війна](https://tv.ua/i/62/81/25/1/6281251/image_main/6337caa115d8c8d2f9bd2e5d86f75e69-quality_70Xresize_crop_1Xallow_enlarge_0Xw_750Xh_463.jpg)
Коли розпочалася війна Даша Квіткова, була вдома разом зі своєю родиною. Будинок знаменитостей розташований біля аеропорту Жуляни.
Доки до психолога не пішла, але у планах, адже дуже боюся страшних звуків, і так ще буде довго. Ми живемо у квартирі, де бахкає бойлер. Перші дні я підскакувала і не розуміла, що відбувається. Ми боїмося навіть дощу. Боїмося увімкнути світло, ходити біля вікон, спимо в одязі. На ніч відставляємо дитячі ліжка, щоб вони не були біля вікон, - сказала в інтерв’ю «Зірковому шляху» на каналі «Україна» Даша.
![Блогерка-мільйонник Даша Квіткова](https://tv.ua/i/62/81/25/1/6281251/gallery/d50b1bb00cba4a69bc0da3afcedc0792-quality_70Xresize_1Xallow_enlarge_0Xw_700Xh_0.jpg)
Ми живемо у друзів. Я довго шукала квартиру, але її не було. Або була велика ціна, близько 2000 доларів на місяць, плюс за останній місяць та за послуги ріелтора, а це 6000 доларів. Такі ціни всюди. Ріелтори говорять, що на Заході у двокімнатній квартирі живуть по 11 чоловік, - поділилася Квіткова.
![Даша Квіткова з чоловіком та сином](https://tv.ua/i/62/81/25/1/6281251/gallery/6560e8240c9f6f7538c61b78139d05c7-quality_70Xresize_1Xallow_enlarge_0Xw_700Xh_0.jpg)
Блогерка розповіла, як сприйняла новину, що її чоловік ведучий Нікіта Добринін пішов до тероборони.
З одного боку, я дуже ним пишаюся, а і з іншого, моє серце крається. Я його не бачу, не знаю, що з ним. Не сплю ночами, Нікіта чергує уночі і патрулює ліс. Я дуже за нього переживаю, - розповіла блогерка-мільйонник.
Нагадаємо,