Яна Глущенко розповіла про бажання народити другу дитину

Туренко Андрій

Туренко Андрій

Редактор вихідного дня

Усі статті автора...

Яна Глущенко розповіла про бажання народити другу дитину
Зірка «Дизель шоу» Яна Глущенко
instagram.com/yamo4ka

Зірка «Дизель шоу» Яна Глущенко розказала, хто допоміг їй відпустити почуття провини, а також за яких обставин акторка познайомилася з колишньою дружиною свого чоловіка.

Читайте такожЄвробачення-2022 другий півфінал: дивитись онлайн-трансляцію від 12.05.2022
І зірки, і звичайні жінки під час війни стали просто матерями, які захищають своїх дітей, тому вони виїхали з країни в більш безпечні місця. Але в багатьох українок це рішення досі викликає почуття провини перед батьківщиною. 

Акторка Яна Глущенко теж залишила свій дім, щоб вберегти маленького сина від вибухів, артобстрілів та інших жахів війни. 

Я відчуваю свою провину за те, що зараз не в Україні, – зізналася гостя програми «Зірковий шлях» на каналі «Україна». – Але мене заспокоїв мій чоловік. Він сказав: «Єдине, що ти зараз можеш зробити цінне для країни – зберегти дітей». Я допомагаю фінансово, інформаційно – це те, чим я зараз займаюся. Якби в мене не було маленького сина – я б не поїхала з України.

Зірка «Дизель шоу» Яна Глущенко з чоловіком / instagram.com/yamo4ka

Разом з акторкою в більш безпечне місце також переїхав син її чоловіка Олега Збаращука від попереднього шлюбу та старші сестри хлопця. Так сталося, що саме під час війни зірка зустріла колишню дружину Олега.

Я сказала при зустрічі: «За яких обставин ми б ще познайомилися?» – з усмішкою розповіла Яна Глущенко. – Але ми знайшли спільну мову.

Читайте такожЯк врятуватися від пожежі під час обстрілів?
За словами Яни, її маленький син дуже хоче додому, але вона знаходить правильні слова, щоб пояснити, чому зараз не можна повертатися в Україну. 

Я не уточнювала в розмові з сином, що таке війна. Взагалі мені б не хотілося, щоб він розумів все так, як воно є, – пояснила зірка. – Я поки що оберігаю Тамерлана від цієї інформації. Йому лише 4 рочки.

Зірка «Дизель шоу» Яна Глущенко з чоловіком / instagram.com/yamo4ka

Чоловік акторки залишився в Україні, зараз він займається волонтерською діяльністю. 

Сьогодні українці чекають не перемогу, але дуже приємно, що люди почали мріяти про щось особисте. Зірка також поділилася своїми планами.

Щойно почалася війна, я сказала чоловікові: «Коли ми переможемо – підемо за дівчинкою», – зізналася Яна Глущенко. – Тому треба вже перемогти, треба вже повертатися додому.

Нагадаємо, 


Хмара тегів


Матеріали на тему

x
Для удобства пользования сайтом используются Cookies. Подробнее...
This website uses Cookies to ensure you get the best experience on our website. Learn more... Ознакомлен(а) / OK