Маша Єфросиніна зізналася, хто зі знаменитостей став її психологом під час війни
![Маша Єфросиніна зізналася, хто зі знаменитостей став її психологом під час війни](https://tv.ua/i/63/06/09/9/6306099/image_main/7756d93bd5851fce99d2846b6f0c2f1d-quality_70Xresize_crop_1Xallow_enlarge_0Xw_750Xh_463.jpg)
Ведуча Маша Єфросиніна в інтерв’ю програмі «Зірковий шлях» телеканалу «Україна», яка зараз виходить в ефірі «Індиго TV», розповіла, з ким із зірок найчастіше влаштовує перекличку.
Зараз інтонація наших спілкувань в чатах зовсім рідна. Більше стало відеодзвінків, чатів, перекличок. У нас є чат «Дівчата», де з Астаф’євою, з Сонечкою Плакидюк, з Поляковою завжди перекличка: «Дівчата, хто, де, як? Розкажіть, який настрій. Запишіть відео». З багатьма, і з тими навіть, з ким я абсолютно не спілкувалася або спілкувалася на світських заходах на рівні привіт-привіт, – розповіла ведуча.
![Ведуча Маша Єфросініна](https://tv.ua/i/63/06/09/9/6306099/gallery/c53c15af0c817cf6c12f7504b27d93d1-quality_70Xresize_1Xallow_enlarge_0Xw_700Xh_0.jpg)
Творчі люди – нас всіх ніби повбивали. Перший місяць війни моїм психологом була Олена Кравець. Я дуже плакала, коли приймала рішення їхати з країни. Я говорила з нею. Вона мені казала: «Ти повернеш собі життя потім, але ти ніколи не повернеш собі дітей. Діти не повинні лишатися без майбутнього або з мамою, яка з’їде з глузду. Бо страх, який ти відчуваєш кожного вечора, сидячи в бомбосховищі буде тебе руйнувати, знищувати твою спроможність допомагати іншим. Ти не будеш ані дітям допомагати, ані людям». І вона мені, як мантру, це промовляла кожні два дні. А я тільки плакала їй у слухавку. А вона методично та розсудливо, як Оленка може, говорила. Міг хтось мені сказати, що Олена Кравець стане моєю психологинею – я б ніколи не повірила. Але після цієї фрази завжди є лише одна фраза: але і в війну ми всі не вірили, – говорить Маша Єфросиніна.
Нагадаємо,