Слава Камінська розповіла про життя з дітьми та мамою у Нідерландському селищі
![Слава Камінська розповіла про життя з дітьми та мамою у Нідерландському селищі](https://tv.ua/i/63/09/45/6/6309456/image_main/ace8daaf73ba14379739c4c893fa861a-quality_70Xresize_crop_1Xallow_enlarge_0Xw_750Xh_463.jpg)
Популярна українська співачка Слава Камінська зізналась, як змінилось її життя під час війни, чому їй щодня доводиться виходити із зони комфорту і чи планує повертатися в Україну.
І хоча європейська країна зустріла зірку з гостинністю, Камінська запевняє – до такого життя треба звикати.
Я селянка вже (сміється). Але, чесно кажучи, тут дуже гарні села! Їдеш вулицею і насолоджуєшся краєвидами – все наче з мультика. Якби тільки не було так холодно і люди не були такими нордичними – взагалі було б супер! Уявіть, минулого тижня я ходила в шубі, – розповіла Слава у програмі «Ранок з Україною» на каналі «Україна».
![Співачка Слава Камінська](https://tv.ua/i/63/09/45/6/6309456/gallery/ef7e693d8277adf3b52f09c3a00f83e7-quality_70Xresize_1Xallow_enlarge_0Xw_700Xh_0.jpg)
Мабуть, я настільки провинилася в минулому житті, що сьогодні я з мамою, беззубою собакою, немає нянь і ми уживаємося на 10-ти квадратних метрах! Я не розумію, за що мені це. Наче ж завжди гарно ставилася до людей, допомагала… що зі мною не так? – емоційно висказалась зірка.
![Співачка Слава Камінська](https://tv.ua/i/63/09/45/6/6309456/gallery/9999643b15850e1490e2523e29f7ebcc-quality_70Xresize_1Xallow_enlarge_0Xw_700Xh_0.jpg)
Таке життя змусило Камінську навчитися чомусь новому, так, наприклад, відтепер артистка знає, як заповнити бак бензином і може власноруч попрати речі. Проте найбільший біль викликають думки про дім і колишнє життя.
І діти, і я дуже хочемо повернутись додому. Лаура постійно запитує, як там її іграшки, чи не поцупили їх, чи не підірвали? Діти, як діти. Я б вже зараз поверталась, мені байдуже на тривоги, але як згадаю те, як я вивозила дітей звідти і боюся, що вдруге це зробити просто не вдасться, – зізналась співачка.
Нагадаємо,