Микола Баграєв: "Чорноморскі Ігри" пройдуть в 2023 році у вільній незалежній Україні у звільненому українському Скадовську
![Микола Баграєв:](https://tv.ua/i/63/14/43/7/6314437/image_main/80cf4a8f6ebc1f82b1a8d577121f8587-quality_70Xresize_crop_1Xallow_enlarge_0Xw_750Xh_463.jpg)
Засновник фестивалю Микола Баграєв у День захисту дітей оголосив про старт підготовки до 19-го дитячого фестивалю «Чорноморські Ігри».
Понад 50 тисяч дітей з усіх куточків України вже стали учасниками цієї казки та більше мільйона осіб її гостями. Ми дуже хочемо, щоб ця казка продовжувалася і вже сьогодні заявляємо про початок підготовки до 19-х «Чорноморських Ігор»! Ми це робимо з вірою та впевненістю, що вони пройдуть в 2023 році у вільній незалежній Україні у звільненому українському Скадовську.
![](https://tv.ua/i/63/14/43/7/6314437/gallery/bcc0355ca20d95aa587ee470f0c271b3-quality_70Xresize_1Xallow_enlarge_0Xw_700Xh_0.jpg)
Насамперед, щоб побачити ступінь підтримки України прихильниками цього грандіозного європейського пісенного конкурсу та для тих кількох необхідних слів в підтримку Маріуполя. Звичайно, це буде великим плюсом провести Євробачення 2023 в Україні. Чим більше буде перемог українців на європейських та світових аренах, тим більше ставатиме тих, хто допоможе наблизити головну перемогу України. Я дуже вдячний УКФ (Український культурний фонд) за високу експертну оцінку «Чорноморських Ігор» та за слова підтримки, в яких сказано: «перемігши окупанта, навіть у складних умовах має бути ангельська дитяча пісня надії й відбудови». Ми готуємося с особливим ентузіазмом і гарантуємо, що спільними зусиллями ми проведемо найкращий фестиваль «Чорноморскі Ігри» в найтеплішому та найдружелюбнішому українському місті Скадовську на Херсонщині!
![](https://tv.ua/i/63/14/43/7/6314437/gallery/88ee8afe6b771f6ff2f6c539ffc76107-quality_70Xresize_1Xallow_enlarge_0Xw_700Xh_0.jpg)