Ірма Вітовська звернулася до російських матерів і дружин
![Ірма Вітовська звернулася до російських матерів і дружин](https://tv.ua/i/63/16/00/3/6316003/image_main/3aed98aa366e0c64ea80bcd3b08d39f5-quality_70Xresize_crop_1Xallow_enlarge_0Xw_750Xh_463.jpg)
Поки одні росіяни вибачаються в повідомленнях за війну, а їхні солдати грабують будинки в Україні, Ірма Вітовська вирішила запропонувати їм дещо інше.
Якщо ви такі бідні регіони й такі голодні до поношеної жіночої білизни, чого ви перлися в Україну? – запитала ворога Ірма Вітовська. – Як сказав один російський блогер: «Для цього треба було поїхати в Москву й пограбувати пару магазинів». Навіщо було проливати стільки крові в нас, у вас, якщо пральна машина – це квінтесенція вашого походу в Україну?
![Актриса Ірма Вітовська](https://tv.ua/i/63/16/00/3/6316003/gallery/6d8a4f21eef4fda32589fc70844cdffe-quality_70Xresize_1Xallow_enlarge_0Xw_700Xh_0.jpg)
Актриса вражена, що не тільки солдати, але навіть їхні родичі не вважають ганебним користуватись речами, які хтось надягав, тримав у руках, прав, чинив.
Москва й Пітер – це два міста, які обкрадають ваші регіони й живуть прекрасно, – сказала актриса. – Ви живете в дупі, у гівні, у дотаціях і злиднях. Чому ви їдете в іншу країну? Їдьте до вашої столиці, і тоді не треба нікого вбивати, бо, я думаю, ніхто з москвичів не висуне носа. Вони – сцикуни, тому що не можуть вийти на вулицю й знести це чудовисько, яке сидить у них в Кремлі.Актриса, яка на власні очі бачить і добре розуміє, що відбувається в нашій країні, не стримувала емоцій під час інтерв’ю.
Поїдьте й пограбуйте свої магазини, – запропонувала вона агресору, – ви забезпечите себе на три роки вперед.
![Актриса Ірма Вітовська з сином](https://tv.ua/i/63/16/00/3/6316003/gallery/3da21e1c104380b7aedf3c8e69714bf3-quality_70Xresize_1Xallow_enlarge_0Xw_700Xh_0.jpg)
Українська зірка вражена, чому жінки в Росії не запитали своїх чоловіків або синів, які поїхали начебто «рятувати» нас, а самі грабують будинки й потім несуть чужі речі на пошту.
Жодних питань – одні висновки. І нас ще запитують, чи зможемо ми колись пробачити ворога…
Нагадаємо,