Тімур Мірошниченко розповів, кого з українців вважає зрадниками власної країни
3 червня 2022 14:00
![Тімур Мірошниченко розповів, кого з українців вважає зрадниками власної країни](https://tv.ua/i/63/16/01/0/6316010/image_main/5f0f61e56df5ed31cecb42a59dee931e-quality_70Xresize_crop_1Xallow_enlarge_0Xw_750Xh_463.jpg)
Ведучий Тімур Мірошниченко
пресс-служба канала Украина
Ведучий Тімур Мірошниченко розповів, кого вважає зрадниками.
Ведучий Тімур Мірошниченко переконаний, ті громадяни, які замовчують війну не можуть називатися українцями.
Мірошниченко вірить у перемогу України і має плани на день, коли війна закінчиться.
У мене є знайомі, хтось поїхав в Дубай, хтось ще кудись давно. І я, наприклад, знаю дівчину, яка родом з Маріуполя, давно живе в Дубаї. Я заради цікавості зайшов на її сторінку - там жодного натяку. Її місто рознесли вщент, вона лежить собі в купальнику на пляжі в Дубаї, і в неї все добре, ані слова в сторіс чи постах. Якщо людина так себе поводить, значить вона не має права більше називатися українкою чи українцем, - говорить ведучий журналістам програми «Зірковий шлях» на каналу «Україна».
![Ведучий Тімур Мірошниченко](https://tv.ua/i/63/16/01/0/6316010/gallery/9b9089193aab5ab5fa95bc813e46ff65-quality_70Xresize_1Xallow_enlarge_0Xw_700Xh_0.jpg)
Ведучий Тімур Мірошниченко / пресс-служба канала Украина
Це має бути величезне застілля від Ужгорода до Луганська. Хочеться об’їхати всю країну з концертами, великими красивими подіями, подякувати всім захисникам, людям, які також, не беручи зброю до рук, захищали нашу країну. Подякувати всім за те, що відстояли, не побоялися, захистили, зберегли. Хочеться просто в кожне містечко, селище заїхати, всіх обійняти, - розповів ведучий.
Нагадаємо,