Наталія Могилевська надихнула молоду матусю на патріотичне тату – фото
![Наталія Могилевська надихнула молоду матусю на патріотичне тату – фото](https://tv.ua/i/63/17/98/7/6317987/image_main/ac0bf579d7993364e1cf6686926bb3c7-quality_70Xresize_crop_1Xallow_enlarge_0Xw_750Xh_463.jpg)
Наталія Могилевська днями поділилася на своїй сторінці у соцмережі Інстаграм історією, яку випадково дізналася від майстра тату.
«Вільна та непокірна.
Душа - рвана та сильна.
Я вдома, попри біль і втому», – саме такий надпис зробила Валерія на своєї руці.
![Тату дівчини/ фото: instagram.com/tatyana_gorobec_](https://tv.ua/i/63/17/98/7/6317987/gallery/0bccc6f3e1435107cd520af728313000-quality_70Xresize_1Xallow_enlarge_0Xw_700Xh_0.jpg)
Дівчина нещодавно стала мамою, коли почалась війна її дитині був лише місяць. Не дивлячись на це, вона залишилась в Україні в рідному місті Дніпрі.
Валерія дуже хотіла собі патріотичне тату, але ми все не могли з нею обрати підходяще, а коли вийшла пісня «Я вдома», слова якої повністю описують ситуацію і біль, а від кожного рядка йдуть мурашки по шкірі... рішення було прийнято моментально, – коментує майстер тату Тетяна.
Нагадаємо, що Наталія Могилевська в День Києва зворушила українців прем’єрою пісні та кліпу «Я вдома», який зняла у зруйнованих російськими окупантами містах на Київщині – Бучі, Ірпені та Бородянці. Подивитися кліп ви можете за посиланням.
Нагадаємо,