Наталія Фаліон розповіла, як пережила смерть другого чоловіка від коронавірусу
![Наталія Фаліон розповіла, як пережила смерть другого чоловіка від коронавірусу](https://tv.ua/i/63/20/94/9/6320949/image_main/89189ed3791bf5188872e00ed4547abc-quality_70Xresize_crop_1Xallow_enlarge_0Xw_750Xh_463.jpg)
Співачка Наталія Фаліон розповіла, як жінкам впоратися з втратою коханого.
Нажаль пандемія забрала життя коханого чоловіка Наталії.
Дуже важко, коли тебе залишає людина, до якої ти нарешті звикла, з якою почувалася захищеною, як ніколи. Як щастя пропало. Але я вже втратила сина, я цю втрату дуже болісно пережила, і втрату коханого теж. Жінки дуже сильні, чоловіки ще позаздрять, ми завжди стаємо на ноги. Ми не ламаємося, лише можемо трішки зігнутися. Ніколи сумувати, є обов’язок життєвий, люди, які на тебе дивляться, на твої біль і радість. Нехай бачать тебе радісною, а біль залишиться для подушки, для ночі, коли ти сама, думки повертають тебе до щасливих і тяжких днів, - говорить артистка журналістам програми «Зірковий шлях» каналу «Україна».
![Співачка Наталія Фаліон](https://tv.ua/i/63/20/94/9/6320949/gallery/8ad35d466bf6218238e856a245ab74ad-quality_70Xresize_1Xallow_enlarge_0Xw_700Xh_0.jpg)
Не приїхали, я запрошувала, сказала, що не кусаюся. Приїжджала сестра чоловіка, ми потоваришували, зідзвонюємося щодня. Вона з Харкова, розповідає про події, я хвилююся, адже це частина мого життя, але що поробиш - кожному своє, - говорить співачка.
Наталія дала кілька порад тим жінкам, які втратили коханого.
Не треба заглиблюватися, копирсатися у душі, ставити Богу питання: у чому я винна? Чому так сталося? А, як би було по-інакшому? Мозок не має відповіді на ці питання, і починає тебе руйнувати. Просто перегорніть ту сторінку і пригадуйте тільки хороше, адже і того могло не бути. Багато хто прожив без щасливих днів. А, якщо Бог тобі дав гарні, щасливі дні, згадуй їх, вони повинні робити тебе сильнішою, а не слабшою. Треба вміти себе організувати. Відганяти такі думки, переключатися. Як тільки починаю відчувати, що темна хвиля зсередини накатує, я можу поплакати, але це хвилина-п’ять. Я кажу сама собі: «Наталіє, поплакала, випустила негатив, а тепер на позитив». Слухаю свої пісні, і думаю, невже це я написала? І продовжую жити, і всіх закликаю, робіть так, як я. Складно бути сильною, і я б хотіла замкнутися у депресії, але думаю, чогось ти залишилась на цьому світі, значить ти маєш щось робити, хтось на це чекає, - говорить Наталія.
![Співачка Наталія Фаліон](https://tv.ua/i/63/20/94/9/6320949/gallery/d98d715517d7f3898d52c995827f7b20-quality_70Xresize_1Xallow_enlarge_0Xw_700Xh_0.jpg)
Нагадаємо,