Леся Нікітюк розповіла, як на Хмельниччині лікують постраждалих від війни тварин
![Леся Нікітюк розповіла, як на Хмельниччині лікують постраждалих від війни тварин](https://tv.ua/i/63/20/19/7/6320197/image_main/9ddb1a22eb3e5b2fd7a6f6a5a3bb7734-quality_70Xresize_crop_1Xallow_enlarge_0Xw_750Xh_463.jpg)
Ведуча Нового каналу Леся Нікітюк відвідала Перший військовий шпиталь ветеринарної медицини, лікарі якого допомогли вже кільком тисячам пухнастиків.
Перший військовий шпиталь ветеринарної медицини працює у Хмельницькому — сюди від початку війни привозять багато різних тварин, яких рятують, в тому числі, з-під обстрілів, — сказала Леся після відвідин медичного закладу. — Тут зібрався чудовий колектив лікарів на чолі з геніальним професором ветеринарної медицини Кирилом Чумаковим. Він працює з тваринами вже майже 30 років.
![Леся Нікітюк розповіла, як на Хмельниччині лікують постраждалих від війни тварин](https://tv.ua/i/63/20/19/7/6320197/gallery/574a8a70e5c8abd2fd0d3667481be4e5-quality_70Xresize_1Xallow_enlarge_0Xw_700Xh_0.jpg)
Ще одна пацієнтка — лисиця, яку професор Чумаков привіз із Бучі! Він так її й назвав — Буча. Лисиця втікала від ворожих обстрілів, була покалічена та обпечена від постійних вибухів, її лікують вже майже два місяці. Зараз Бучі краще, скоро вона вирушить у потрібне їй місце, — додала Нікітюк.
![Леся Нікітюк розповіла, як на Хмельниччині лікують постраждалих від війни тварин](https://tv.ua/i/63/20/19/7/6320197/gallery/d684ac1ba54d44e484ae66425a65257a-quality_70Xresize_1Xallow_enlarge_0Xw_700Xh_0.jpg)
Фінансової допомоги шпиталь не потребує, позаяк забезпечений усім необхідним. А ось від приємних сюрпризів ветеринари ніколи не відмовляться.
Там все є! Облдержадміністрація, лікарі та сам професор роблять усе можливе та неможливе. Але якщо ви хочете порадувати лікарів, зайдіть і занесіть їм каву та смачні цукерки, — порадила ведуча.
Нагалаємо,