Ілона Гвоздьова розповіла про кризу у відносинах з чоловіком
![Ілона Гвоздьова розповіла про кризу у відносинах з чоловіком](https://tv.ua/i/63/28/40/7/6328407/image_main/4b1153bb2e4c90c7eb6168453eeb93cc-quality_70Xresize_crop_1Xallow_enlarge_0Xw_750Xh_463.jpg)
Танцівниця Ілона Гвоздьова пригадала знайомство і перший поцілунок із майбутнім чоловіком.
Іван запросив Ілону на побачення у заміський ресторан, де на нього чекав сюрприз.
Наша перша зустріч відбулась на початку березня, а десь у червні був такий собі перший шалений поцілунок. Було дуже красиво, віп-кімната. Але я побоялася йти на зустріч до нього сама, тому взяла з собою 5 подруг. Приїхало 6 дівчат, сидів мій Іван і просто передивлявся. Потім вони дуже тактовно сказали: «Ой-ой, ми вже посиділи, нам вже треба додому, – пригадала Ілона Гвоздьова в інтерв’ю програмі «Зірковий шлях» каналу «Україна».
![Танцівниця Ілона Гвоздьова з чоловіком](https://tv.ua/i/63/28/40/7/6328407/gallery/54e87dc15d5412813b6276572d297267-quality_70Xresize_1Xallow_enlarge_0Xw_700Xh_0.jpg)
Після того, як вони залишилися вдвох, і стався довгоочікуваний поцілунок. З того часу минуло вже 13 років, Ілона й Іван виховують двох дітей. Та виявляється, чоловік досі ревнує кохану до… її роботи.
Усі сварки за 9 років моєї участі в танцювальному шоу були на тему партнерів, танців, повсякденних тренувань. Мій чоловік ревнує мене навіть до стовпа, – сказала танцівниця.Одного разу, ще на початку стосунків, через ревнощі з чоловіком Ілона навіть роз’їхалася з ним на місяць. Тоді майбутнє подружжя помирив їх кум.
Він нас зібрав і сказав: «Завтра ми з вами їдемо до РАЦСу». Прокидаємось о 9 ранку – дзвінок. Кум говорить: «Я не зрозумів, ви де?» Ми подумали, що він пожартував. Отак ми помирилися, поїхали і подали заяву на шлюб! – поділилась приємними спогадами артистка.
![Танцівниця Ілона Гвоздьова](https://tv.ua/i/63/28/40/7/6328407/gallery/59eec098afac68c789c4d06253898e37-quality_70Xresize_1Xallow_enlarge_0Xw_700Xh_0.jpg)
Як повідомлялося раніше, на початку війни Ілона з дітьми виїхала до Італії, та у травні вже повернулась в Україну, де весь цей час залишався її чоловік.
Нагадаємо,