Андрій Бєдняков показав майже вщент зруйновану школу, де він навчався в Маріуполі
![Андрій Бєдняков показав майже вщент зруйновану школу, де він навчався в Маріуполі](https://tv.ua/i/63/35/49/6/6335496/image_main/856fdf29a6ada48be0a297a4a502199d-quality_70Xresize_crop_1Xallow_enlarge_0Xw_750Xh_463.jpg)
Ведучий проекту Нового каналу «Де логіка?» Андрій Бєдняков розповів про свій будинок в Маріуполі.
![Ведучий Андрій Бєдняков](https://tv.ua/i/63/35/49/6/6335496/gallery/df37a4953d33d3c4b930470b2e9e4ff9-quality_70Xresize_1Xallow_enlarge_0Xw_700Xh_0.jpg)
Так, школа Бєднкова залишилися тільки в спогадах учнів і вчителів – будівлі навчального закладу майже не існує.
До війни моя школа була однією з найкращих, – розповів ведучий. – Велике футбольне поле зі штучним газоном, де постійно займалися діти з району. Бігові доріжки з сучасним резиновим покриттям. Міні-футбольне поле зі штучним покриттям. Баскетбольне поле. Тренажери. Там було нереально класно. Там постійно були діти.
![](https://tv.ua/i/63/35/49/6/6335496/gallery/9b405838f893eb433852ce3c796c72b8-quality_70Xresize_1Xallow_enlarge_0Xw_700Xh_0.jpg)
Будинок, де я виріс, знаходився за школою. Там була наша квартира. Чому «була»? Все просто. Влучання. Багатоповерхівка згоріла, – написав ведучий. – Нас «освободілі» від квартири.
![](https://tv.ua/i/63/35/49/6/6335496/gallery/580a0fb31c0e4bdfb1890878b4ebc23c-quality_70Xresize_1Xallow_enlarge_0Xw_700Xh_0.jpg)
Нагадаємо,