Леся Нікітюк розповіла, чому закрила прихисток для вимушених переселенців
![Леся Нікітюк розповіла, чому закрила прихисток для вимушених переселенців](https://tv.ua/i/63/35/54/2/6335542/image_main/de15c9db965f205a8f73de2f457185a4-quality_70Xresize_crop_1Xallow_enlarge_0Xw_750Xh_463.jpg)
За чотири місяці ведуча Нового каналу Леся Нікітюк допомогла трьом тисячам людей, які змогли вирватися з гарячих точок.
Наш прихисток закривається! Основна причина — суттєво зменшився потік людей. А ті, хто жив у нас, вже знайшли собі нові домівки. За чотири місяці ми надали тимчасовий прихисток і забезпечили всім необхідним майже 3000 дорослих людей, 320 дітей і 84 тварини, — підсумувала Леся.
![](https://tv.ua/i/63/35/54/2/6335542/gallery/845cadc691c475dff9cf2c9e863dacc0-quality_70Xresize_1Xallow_enlarge_0Xw_700Xh_0.jpg)
Хочу подякувати всьому колективу школи. Валентина Федорівна працює 55 років у шкільній їдальні. Саме вона відповідала за смачне меню. Завідуюча гуманітарним складом, яка завжди на боці чистоти та порядку — Олена Петрівна. Сергій Петрович — директор школи. Він один з організаторів прихистку і роботи всього колективу. Вручив мені грамоту… Не треба було, але приємно, — розповіла ведуча Нового каналу. — Наші дівчата зустрічали вимушених переселенців вдень і вночі. Вони чергували цілодобово! Розселяли людей, знаходили житло, проводили заходи та уроки для дітей. Бо серед них — найкращі вихователі, педагоги і просто великодушні люди. Дякую, низький уклін!
![Леся Нікітюк та Валентина Федорівна](https://tv.ua/i/63/35/54/2/6335542/gallery/d8754618016f2754a3dc104200f2ccda-quality_70Xresize_1Xallow_enlarge_0Xw_700Xh_0.jpg)
Нагадаємо,