Оля Полякова розповіла, як її зустрів чоловік, з яким вони не бачились 3 місяці
![Оля Полякова розповіла, як її зустрів чоловік, з яким вони не бачились 3 місяці](https://tv.ua/i/63/42/31/2/6342312/image_main/76e269a77668b96feadb64ac41fdd59e-quality_70Xresize_crop_1Xallow_enlarge_0Xw_750Xh_463.jpg)
Співачка Оля Полякова розповіла про зворушливе повернення додому і першу зустріч з чоловіком.
За цей час в моєму житті відбулося багато всього. Нова країна, новий побут – я скільки всього тягнула на собі та ще й їздила з концертами світом. Чесно, для мене цей період був дуже складним. І ось нарешті я приїхала додому і відчула неймовірну турботу чоловіка. Одразу зрозуміла – нащо мені та Європа?! Вдома краще! – коментує Оля Полякова в програмі «Ранок з Україною» каналу «Україна».
Крім того, артистка розповіла про зворушливу зустріч з чоловіком, який зустрів їх із молодшою донькою Алісою.
Аліса бігла до нього, та всі ми бігли. Він теж так сумував за нами. Але вже за годину розпалились наші італійські страсті – вже про щось сперечались і сварилися. То він так радів, сказав: «Боже, як я скучив за цими сварками, ніхто не лаяв, не кричав, а я так хотів, щоб до мене хтось заговорив хоч! – розповіла артистка.
![Чоловік Олі Полякової з доньками](https://tv.ua/i/63/42/31/2/6342312/gallery/be15442afc0030f6e107699c5913be94-quality_70Xresize_1Xallow_enlarge_0Xw_700Xh_0.jpg)
Аліса поставила ультиматум, що не пробачить мені, якщо я не візьму її з собою. Але, коли я побачила, як вона прибігла до своєї кімнати, як побачила своїх котів, у яких вона роди приймала… вона ж у нас мать, а я бабця котяча (сміється). Але все прекрасно – дитина щаслива вдома! Це круто – вдома дуже добре! – поділилась Оля.
Нагадаємо,