Леся Нікітюк зізналася, що переселенці пропонували їй гроші: «Ви що, здуріли?»
![Леся Нікітюк зізналася, що переселенці пропонували їй гроші: «Ви що, здуріли?»](https://tv.ua/i/68/31/87/5/6831875/image_main/061f0f62a4fc7ad0107e1b7a03b0c449-quality_70Xresize_crop_1Xallow_enlarge_0Xw_750Xh_463.jpg)
Ведуча Леся Нікітюк розповіла про родину з Маріуполя, з якою вона познайомилася у своєму хмельницькому прихистку.
Попри це українці не втратили найголовніше – людяність.
Приїжджала сім’я з Маріуполя, вони рухалися за кордон. Там діти, пси, коти. То вони мені тицяли гроші. Казали: «Ми не знали, куди їдемо, але нам так пощастило з вами, ви так тут усім займаєтеся, хочемо вам лишити гроші». І давали мені 50 тисяч гривень, – розповіла Леся. – Кажу їм: «Ви що, здуріли? Навіть якби там було 20 гривень, я б не взяла». В цій історії немає нічого жахливого, вона не про обстріли та поранення, але про людяність, про душу.
![](https://tv.ua/i/68/31/87/5/6831875/gallery/362826d61c3ca4ba6106a9007b64a7b6-quality_70Xresize_1Xallow_enlarge_0Xw_700Xh_0.jpg)
Нагадаємо,