Леся Нікітюк закликала українців брати під опіку переселенців
![Леся Нікітюк закликала українців брати під опіку переселенців](https://tv.ua/i/68/37/97/1/6837971/image_main/5863c2f0c2fa44c42203269d75f36c4c-quality_70Xresize_crop_1Xallow_enlarge_0Xw_750Xh_463.jpg)
Ведуча Леся Нікітюк розповіла, чим кожен з нас може допомогти людям, вимушеним будувати життя з нуля.
Багато людей потребують постійної допомоги, тож Леся закликала українців допомагати співгромадянам.
Переселенцям, які втратили свої будинки, родину, немає куди повернутись. Тепер їх діти будуть рости тут – на Хмельниччині. Стати на ноги з нуля дуже важко. Але в мене є ідея-пропозиція! Якщо хтось виявить бажання взяти під свою опіку одну з таких сімей, то їм буде набагато легше, – звернулася до українців Нікітюк. – Ви можете повністю або частково допомагати людям. Це може бути оплата комуналки, купівля продуктів або просто якісь донати щотижня чи щомісяця. Це допоможе людям відчувати себе хоч трохи захищеними. А головне – потрібними. Вони знатимуть, що про них дбають.
![](https://tv.ua/i/68/37/97/1/6837971/gallery/d2c35f59e78ce6f9f2f40bb7a322501a-quality_70Xresize_1Xallow_enlarge_0Xw_700Xh_0.jpg)
Українець – це синонім до слів сила, мужність, стійкість, турбота, доброта, допомога, воля. Ми неймовірні! – додала ведуча.
Нагадаємо,