Леся Нікітюк підвезла пса Патрона на роботу та побачила розмінування на власні очі
![Леся Нікітюк підвезла пса Патрона на роботу та побачила розмінування на власні очі](https://tv.ua/i/68/53/87/2/6853872/image_main/9da9c47352399def8fbb93c51aa3f00d-quality_70Xresize_crop_1Xallow_enlarge_0Xw_750Xh_463.jpg)
Ведуча Нового каналу Леся Нікітюк закликає не нехтувати мінною безпекою.
Щоправда, тепер ведуча хоче показати не лише красу регіону, а й те, як він постраждав від рук рашистів.
Сьогодні на свої очі бачила процес розмінування, – розповіла Леся. – Тож назавжди запам’ятайте види мін. І ніколи, ніколи їх не чіпайте! І взагалі, в лісах, де були бойові дії або окупація, не лазьте.
![Леся Нікітюк із Патроном та його господарем](https://tv.ua/i/68/53/87/2/6853872/gallery/cfbc3422f1b9af5750c6edbcb9ae4dd9-quality_70Xresize_1Xallow_enlarge_0Xw_700Xh_0.jpg)
Хочу подякувати всім піротехнічним підрозділам України за те, що очищують нашу землю від ворожих вибухонебезпечних предметів, яких зараз дуже багато. А особлива подяка саперам Чернігівщини! Хай Бог вас береже! – наголосила ведуча.
Дивіться третій сезон «Le Маршрутки» цієї осені на Новому каналі.
Нагадаємо,