Олександр Педан розповів про Новорічні та Різдвяні свята
![Олександр Педан розповів про Новорічні та Різдвяні свята](https://tv.ua/i/69/45/10/8/6945108/image_main/312612730022b5c64716f95dab5fb4eb-quality_70Xresize_crop_1Xallow_enlarge_0Xw_750Xh_463.jpg)
Ведучий проєктів Нового каналу Олександр Педан розповів, який формат святкування вони з сім’єю планують цього року та які презенти готує рідним.
Риторичне питання – святкувати чи ні? Я про це спілкувався з сім’єю і рідними. Та навіть з військовими. Вони у бліндажах прикрашають ялинки і тим самим показують, що роблять все, аби наші діти мали свята і позитивний настрій. Ворог не може забрати дитинство в наших дітей! – говорить Олександр. – Що стосується нас, то всі свята, зокрема День святого Миколая, Різдво та Новий рік, який краще називати Маланки, ми будемо відзначати. Але у сімейному колі. Я проти пишних святкувань та викидання зайвих грошей. Але посидіти з родиною вдома за вечерею – абсолютно правильне рішення, на мою думку. Як не буде світла, то при свічках. Чому ні? Це об’єднує, надихає, відволікає й мотивує. Здаватися ми не збираємося, тому святкувати теж будемо.
![Олександр Педан з родиною](https://tv.ua/i/69/45/10/8/6945108/gallery/054b7bd666ed4fb3b2d82c86fbe1a228-quality_70Xresize_1Xallow_enlarge_0Xw_700Xh_0.jpg)
Цьогоріч були дрібні презенти від Миколайчика. А решта – це те, що справді необхідне, – розповідає Педан. – Ми домовляємося, перепитуємо, що кому треба. А ще пишемо одне одному віш-листи, і це найзручніше. Зараз раціональний час. Тож якщо й купувати щось, то не викидати гроші, а брати корисні та потрібні речі.
Нагадаємо,