Олена-Крістіна Лебідь розповіла, як планує зустрічати Новий рік
![Олена-Крістіна Лебідь розповіла, як планує зустрічати Новий рік](https://tv.ua/i/69/46/93/2/6946932/image_main/0e177a14f7e8fab9417c6d4856e78b86-quality_70Xresize_crop_1Xallow_enlarge_0Xw_750Xh_463.jpg)
Зірка Нового каналу Олена-Крістіна Лебідь отримала запрошення від друзів із Закарпаття. Тож попри відсутність святкового настрою хоче поїхати в гори.
Своїми думками та планами щодо відзначання Нового року поділилася ведуча проєкту «Аферисти в сітях» (Новий канал) Олена-Крістіна Лебідь.
Чесно зізнаюся, настрою не було взагалі... От нуль «заряду». Хоча Новий рік – моє най-най-найулюбленіше свято! – ділиться телеведуча. – Я отримала запрошення від друзів із Закарпаття, аби відсвяткувати його разом. Вони знали, що я з першого дня війни з Києва не виїжджала. Висилали мені, до речі, гречку та горішки, коли в Києві був капець із цим у перший місяць.
![Олена-Крістіна Лебідь і Сара](https://tv.ua/i/69/46/93/2/6946932/gallery/c179fe6729e22a49f8e12066571fcfc2-quality_70Xresize_1Xallow_enlarge_0Xw_700Xh_0.jpg)
Упевнена, що в нас буде щонайменше веганське олів’є. А також точно – чани з карпатськими травами, – говорить знаменитість. – І, звісно, тепла компанія! Маму беру з собою. Сару також. Подарунки купила всім ще півроку тому, адже обожнюю дарувати й робити сюрпризи (усміхається).
![Олена-Крістіна Лебідь і мама](https://tv.ua/i/69/46/93/2/6946932/gallery/ac9f8cea4bd7d5c6c70202c54d01a5e1-quality_70Xresize_1Xallow_enlarge_0Xw_700Xh_0.jpg)
Нагадаємо,