Олена-Крістіна Лебідь розкрила подробиці афери з доставкою покупок Укрпоштою
![Олена-Крістіна Лебідь розкрила подробиці афери з доставкою покупок Укрпоштою](https://tv.ua/i/71/60/09/0/7160090/image_main/3c757e67de22de5608eef91665b3aa69-quality_70Xresize_crop_1Xallow_enlarge_0Xw_750Xh_463.jpg)
Кульмінація шахрайської схеми в розслідуванні Олени-Крістіни Лебідь.
Шахрай у цій афері відіграє роль продавця. Він пропонує будь-який товар на будь-якому сайті товарів та послуг. Головне у схемі, що ціна товару не перевищує 500 гривень. Тобто 400, 450, 480 грн, – розповідає Олена-Крістіна Лебідь. – Чому це важливо? Продавець просить передоплату десь 200–300 гривень і вже готовий надіслати товар. Але обов'язково Укрпоштою!
![Ведуча Олена-Крістіна Лебідь](https://tv.ua/i/71/60/09/0/7160090/gallery/4d14e2a7aa1f5f375171f6852b88a8c2-quality_70Xresize_1Xallow_enlarge_0Xw_700Xh_0.jpg)
Чому? А тому що на Укрпошті можна отримати посилку ціною до 500 гривень без паспорта.
У такий спосіб продавець вже кидає покупця на передоплату. Але покупку все одно надсилає! Щоправда, своєму спільнику, сказавши йому номер декларації, – каже телеведуча. – У результаті спільник раніше покупця приходить на Укрпошту, без паспорта отримує посилку (оскільки її ціна нижча за 500 грн), і «чао!» Гроші вони ділять між собою, товар лишається їм. А покупець – без передоплати, без товару та з купою нервів на пошті.Ведуча «Аферистів в сітях» каже, що при цьому шахрай зазвичай не ігнорує й не блокує жертву.
Аферист не морозиться! Він просто все спихає на Укрпошту. Мовляв: «Це вони наплутали, з ними розбирайтеся. Я чесний! Товар відправив», – уточнює дії афериста Лебідь. – Тому, друзі, будьте уважні, і нехай жоден шахрай вас не скривдить. Бережіть себе!
Нагадаємо,