«Амбасадор дитинства»: в Івано-Франківську пройшов зірковий благодійний захід для дітей до дня народження Т. Г. Шевченко
![«Амбасадор дитинства»: в Івано-Франківську пройшов зірковий благодійний захід для дітей до дня народження Т. Г. Шевченко](https://tv.ua/i/71/94/92/4/7194924/image_main/7e1bb3fcddb58e00f0f62fb27e9b11c7-quality_70Xresize_crop_1Xallow_enlarge_0Xw_750Xh_463.jpg)
Розповідаємо деталі.
![](https://tv.ua/i/71/94/92/4/7194924/gallery/3180d6ce40763d9e581d24975e98baee-quality_70Xresize_1Xallow_enlarge_0Xw_700Xh_0.jpg)
![](https://tv.ua/i/71/94/92/4/7194924/gallery/36f5cc839de4f0e7a15370c7e15cd010-quality_70Xresize_1Xallow_enlarge_0Xw_700Xh_0.jpg)
Відомі українці та учасники проєкту організували розважальну програму, провели майстер-класи та вікторини. Сотні юних івано-франківчан та дітей-переселенців прийшли послухати улюблених виконавців, зробити селфі зі своїми кумирами та взяти автографи. Організатори приурочили свято до дня народження Т. Г. Шевченко, також однією з головних активностей була можливість сфотографуватися з Кубком Євробачення, який повернувся і подорожує Україною в рамках туру. На івенті вперше була представлена капсульна колекція від "Амбасадора Дитинства", де аксесуари були розмальовані талановитою художницею з м. Харків Анною Беспалою.
![](https://tv.ua/i/71/94/92/4/7194924/gallery/e9f67925f288f172f181ca15d1528168-quality_70Xresize_1Xallow_enlarge_0Xw_700Xh_0.jpg)
![«Амбасадор дитинства»: в Івано-Франківську пройшов зірковий благодійний захід для дітей до дня народження Т. Г. Шевченко](https://tv.ua/i/71/94/92/4/7194924/image_main/7e1bb3fcddb58e00f0f62fb27e9b11c7-quality_70Xresize_1Xallow_enlarge_0Xw_700Xh_0.jpg)
Це вже 14-й захід "Амбасадор Дитинства", до цього, разом із «Зірковим десантом», команда організаторів та Зірок побували у Львові, Ужгороді, Тернополі, Чернівцях, Києві, Івано-Франківську, Луцьку, Хмельницькому, Кам’янець-Подільському тощо.
![](https://tv.ua/i/71/94/92/4/7194924/gallery/0ebf639fea334355f5ef87db838ed0e8-quality_70Xresize_1Xallow_enlarge_0Xw_700Xh_0.jpg)
![](https://tv.ua/i/71/94/92/4/7194924/gallery/4ae473a2a70e43e85233a2a824a14417-quality_70Xresize_1Xallow_enlarge_0Xw_700Xh_0.jpg)
Це наймасштабніший в Україні благодійний фестиваль з соціальної адаптації дітей під час війни. Головною метою заходу незмінно є відірвати дітей від негативних вражень, спогадів та думок, психологічно допомогти дітям та батькам адаптуватися у нових умовах, допомогти знайти нових друзів, подарувати зустріч із зірками та блогерами, дитячими кумирами.
![](https://tv.ua/i/71/94/92/4/7194924/gallery/961d300be02c8e9f220488edf6c0d1d1-quality_70Xresize_1Xallow_enlarge_0Xw_700Xh_0.jpg)
![](https://tv.ua/i/71/94/92/4/7194924/gallery/20c1cd04adaac041b64c282114810e47-quality_70Xresize_1Xallow_enlarge_0Xw_700Xh_0.jpg)
Зробити свято для діток в Івано-Франківську приїхали: ведучі Тімур Мірошниченко, Василь Котляров (NZK), Олег Машуковський, Килиммен з Kalush Orchestra, Nikita Lomakin, Амадор Лопес, Polina Dashkova, Василь Вірастюк та ін.
Нагадаємо,