Лілія Ребрик поділилася головними правилами її ідеального відпочинку
![Лілія Ребрик поділилася головними правилами її ідеального відпочинку](https://tv.ua/i/72/71/23/9/7271239/image_main/556df389e5c4a0514176b7088c2006ce-quality_70Xresize_crop_1Xallow_enlarge_0Xw_750Xh_463.jpg)
Днями акторка і ведуча програм «Ранок Вдома» і «Дочекаюсь» на каналі «Дім» Лілія Ребрик разом із чоловіком Андрієм Диким поїхали на захід країни, де відпочивали
Лілія Ребрик виклала світлини, на яких вона із доньками Поліною та Діаною у спортивних костюмах усміхнено позує на фоні карпатських гір.
Надихалися свіжим карпатським повітрям. Тренувалися, бігали, вставали вдосвіта і говорили, говорили, говорили. Треба перезавантажуватися! Підживлювати свою батарейку, не давати їй сісти! Я енергію відновлюю з родиною – найкращий заряд мого внутрішнього павербанка. Але в кожного свої методи відновлення. Комусь треба побути наодинці, виспатися, пробігти 10 км, походити в лісі. Хай навіть це прогулянка у парку – це вже підзарядка, – написала Лілія Ребрик.
![Лілія Ребрик з молодшою донькою](https://tv.ua/i/72/71/23/9/7271239/gallery/37564dad48f99c83a908ba9a92360284-quality_70Xresize_1Xallow_enlarge_0Xw_700Xh_0.jpg)
За традицією артистка звернулася до своїх підписників: «Як ви відновлюєте сили? Що для вас та мотивація, той рушій подальших процесів життя? Звідки берете сили рухатися далі і ЖИТИ, жити, жити?».
Так, Ребрик не лише підтримує звʼязок з шанувальниками, а й дізнається настрої українців, а вони вражають незламністю духу та оптимізмом: «Поки наші ЗСУ звільняють наше морюшко на Херсонщині… ми дихаємо Карпатами… хоча ні, ми Карпатами живемо», «Море. Іноді просто посидіти та подивитися на воду», «Квіти, квіти і ще раз квіти! Коли пташки співають зранку, зустрічаєш сонечко на балконі, милуєшся клаптиками моря здалеку… Або відправитись у санаторій під Вінницею – річка, ліс, пташки, їжачки, смачна їжа і дуже привітний персонал! Рай на землі! І хочется жити!», «Карпати – найкраща підзарядка! Мрію про похід в гори з дітьми. Четверо дітей – вдома перезаряджатись не дають».![Лілія Ребрик з молодшою донькою](https://tv.ua/i/72/71/23/9/7271239/gallery/37564dad48f99c83a908ba9a92360284-quality_70Xresize_1Xallow_enlarge_0Xw_700Xh_0.jpg)
Нагадаємо,