Римма Зюбіна розповіла про синдром відкладеного життя
![Римма Зюбіна розповіла про синдром відкладеного життя](https://tv.ua/i/72/56/77/0/7256770/image_main/24e0803aa4ebfa40ef04382f6b556929-quality_70Xresize_crop_1Xallow_enlarge_0Xw_750Xh_463.jpg)
Акторка Римма Зюбіна розповіла, чи відтерміновує свої плани через війну.
Акторка серіалу «Зв’язок», який Новий канал покаже восени, Римма Зюбіна переконана: не варто чекати на знаки долі, аби продовжувати жити. Адже завтра може не настати.
Я ніколи, навіть до війни, не мала синдрому відкладеного життя. Усім раджу, та й сама дотримуюся того, що не можна відкладати плани і мрії на завтра чи на після перемоги, – зауважує Римма Зюбіна. – Адже минуле залишиться в минулому. А майбутнє не лише під час війни може не настати. Тому для мене завжди було важливо жити сьогодні.
![Акторка Римма Зюбіна](https://tv.ua/i/72/56/77/0/7256770/gallery/87c4f50f23568c50d3dc9dcbb05648be-quality_70Xresize_1Xallow_enlarge_0Xw_700Xh_0.jpg)
Зараз у мене таке насичене життя, якого я не могла уявити в березні чи квітні минулого року. Якось вечеряла з сином, а наступного дня пишу йому повідомлення: «Синочку, все добре. Я снідаю у Львові» (усміхається). Він мене перепитує: «Як це у Львові? Мамо, мені треба заводити календар твоїх подій і пересувань, бо я за тобою не встигаю». Або ж час від часу каже мені: «Ну не пиши мені щодня «Як ти?» В мене сьогодні так само, як і вчора. Я не маю такого активного життя, як у тебе» (сміється). Звісно, те, що я активно наповнюю своє життя, може бути й певним психологічним моментом, – розмірковує Зюбіна. – Та попри зайнятість і турботи ми ніколи не зможемо забути про те, що в нашій країні війна. Повітряні тривоги, які в нас щоночі й щодня, не дають відключитися та відпочити. Однак щоранку я з останніх сил опановую себе та йду жити сьогодні і зараз.
Нагадаємо,