Катерина Бужинська та Михайло Грицкан виступили з благодійним концертом до Дня Конституції України

Туренко Андрій

Туренко Андрій

Редактор вихідного дня

Усі статті автора...

Катерина Бужинська та Михайло Грицкан виступили з благодійним концертом до Дня Конституції України
Катерина Бужинська та Михайло Грицкан
Пресслужба

Концерт до Дня Конституції України у Києві Михайла Грицкана та Катерини Бужинської став символічним завершенням першої частини Великого благодійного туру «ВОЛЯ».

Читайте такожЗірка «Перших ластівок» Максим Девізоров розповів про нагороду від міністра оборони України
За рік війни на рахунку Михайла Грицкана та Катерини Бужинської сотні  благодійних мистецьких заходів,  два десятки спільних концертів в Європі та Україні та понад 3 млн грн, спрямованих на допомогу Україні із заходів за участі артистів.

Організатори виступу «Квартал-Концерт» поділилися: «Концерт Катерини Бужинської та Михайла Грицкана – частина великої серії наших благодійних подій у КВЦ «Парковий», кожен з них дуже потужний, але цей вирізнився енергетикою. Люди прийшли провести День Конституції з українською піснею, наблизити перемогу. Були і сльози, і радість, але найбільше відчувалась гордість та єдність! Квиток коштував усього 200 грн – всього декілька горняток кави, але ми перетворили їх на справжнє свято та донат на допомогу Україні»,.

Катерина Бужинська та Михайло Грицкан / Пресслужба

Традиційно під час пісні «ВОЛЯ» відбувся флешмоб – у залі розгорнули 40-метровий прапор України, а також провели благодійний аукціон.

На всіх виступах є невеликий прапор, підписаний бійцями бригади «Едельвейс». Його ми залишаємо у місці проведення концерту і оголошуємо благодійний аукціон за нього. Розгортаємо великий прапор України – об‘єднуємо глядачів, співаємо разом пісню «Воля», а в той час проходить збір коштів. Зібрані кошти з кожного концерту всеукраїнського туру «ВОЛЯ» подвоює головний партнер – телеканал Ukraine World News. У День Конституції, на честь свята, зібрану суму було потроєно, – розповіла команда Михайла Грицкана.

Співак Михайло Грицкан / Пресслужба

Читайте такожТоп-5 порад батькам абітурієнтів від Олександра Педана
У День Конституції України було зібрано 80 тис. грн. Всі кошти будуть передані на потреби ЗСУ (на 10-ту окрему гірсько-штурмову бригаду «Едельвейс», в якій служить рідний брат Катерини, на дрони для навчального центру аеророзвідки, на 46-ту десантно-штурмову бригаду).

Не шкодуйте своїх грошей для наших захисників в той час, коли вони не шкодують свого життя, – слова Катерини Бужинської під час проведення одного з благодійних аукціонів.

Співачка Катерина Бужинська / Пресслужба

Друга частина всеукраїнського благодійного туру «ВОЛЯ» відбудеться вже восени.

Нагадаємо, 


Хмара тегів


Матеріали на тему

x
Для удобства пользования сайтом используются Cookies. Подробнее...
This website uses Cookies to ensure you get the best experience on our website. Learn more... Ознакомлен(а) / OK