Тарас Цимбалюк розповів про особливі малюнки на його тілі
![Тарас Цимбалюк розповів про особливі малюнки на його тілі](https://tv.ua/i/72/84/23/2/7284232/image_main/05358eb4dfe374d143a19f6c3ebcda42-quality_70Xresize_crop_1Xallow_enlarge_0Xw_750Xh_463.jpg)
Актор Тарас Цимбалюк розповів про свої тату.
Актор серіалу «Зв’язок» Тарас Цимбалюк поділився з Новим каналом історією першого тату та значеннями малюнків на його тілі.
У мене є кілька тату з сенсом, зрозумілим лише мені. Приміром, номер телефону покійної бабусі, яка завжди всім турботливо телефонувала. А ще – підпис мого тата, – каже Тарас Цимбалюк. – Однак більшість татуювань я набив лише через те, що вони мені сподобалися візуально. Тому майже всі зроблені без якогось підґрунтя.
![Актор Тарас Цимбалюк](https://tv.ua/i/72/84/23/2/7284232/gallery/d28656270a5f7eec63cc1cec0a931ca0-quality_70Xresize_1Xallow_enlarge_0Xw_700Xh_0.jpg)
Тоді я прочитав вислів Омара Хаяма. Звучить він так: «Одного разу ризикнувши, можна залишитися щасливим на все життя». І захотів закарбувати цю фразу на своєму тілі, – пригадує Тарас. – А найбільше з усіх татуювань мені подобається маленьке сердечко. Воно набите на грудях. Я обрав його, бо сподобалася картинка.
![Актор Тарас Цимбалюк](https://tv.ua/i/72/84/23/2/7284232/gallery/bfd02aba7b938945ce8bea7b5b24f496-quality_70Xresize_1Xallow_enlarge_0Xw_700Xh_0.jpg)
Актор зізнається: хоче ще татуювання.
Але зараз я не думаю про це. Тому ще не знаю, які саме. Та й мені поки що достатньо тих, що є. А їх вже близько 45, – ділиться Цимбалюк.
Нагадаємо,