Олександр Педан – про виховання та цінності: «Віддаю дітям те, що сам не отримав у дитинстві»
![Олександр Педан – про виховання та цінності: «Віддаю дітям те, що сам не отримав у дитинстві»](https://tv.ua/i/72/83/42/4/7283424/image_main/089be526352a8f0f605e97832aabdf57-quality_70Xresize_crop_1Xallow_enlarge_0Xw_750Xh_463.jpg)
Зірковий татусь, громадський діяч та Пан Суддя з шоу «Хто зверху?» Олександр Педан поділився своїми головними принципами у вихованні.
Мені здається, що зараз усі мають привчати дітей любити Україну. Патріотизм починається з самого дитинства, – каже Педан. – Пам’ятаю, коли Лера була маленька, хотів, щоб вона спілкувалася рідною мовою. Я тоді ще записував для неї мультики українською на DVD-диски. Ми разом дивилися не зовсім дитячу «Футураму», але їй подобалося. А ще таким чином привчав її до любові до солов’їної. Також у нас є ще одна головна цінність – це сім'я. Ми вже давно домовилися не обманювати одне одного. Всі проблеми можна вирішити через відверту розмову.
![Олександр Педан з донькою](https://tv.ua/i/72/83/42/4/7283424/gallery/8a71782cde1684ffb56047f49982532e-quality_70Xresize_1Xallow_enlarge_0Xw_700Xh_0.jpg)
Діти можуть запитати, що подивитися чи почитати, що робити з навчанням, куди вступати тощо. Є одна важлива та проста порада: треба завжди відповідати їм, знаходити час для спілкування з ними, не ігнорувати, щоб потім вони не шукали деінде, з ким поговорити, – каже Олександр. – Виховуючи своїх дітей, я намагаюся взяти зі свого дитинства все найкраще, що дали мої батьки, і виправити те, що вважаю неправильним по відношенню до мене й мого виховання. Зокрема даю ті тепло та любов, які мені завжди давала мама, і ту чоловічу підтримку, яку не давав тато. А те, що раптом не отримав у дитинстві, зараз намагаюся дати своїм дітям.
![Олександр Педан з сином](https://tv.ua/i/72/83/42/4/7283424/gallery/987cee04880f81eb4f525a0ac261ec67-quality_70Xresize_1Xallow_enlarge_0Xw_700Xh_0.jpg)
Нагадаємо,