Олександр Педан розповів, як відповідає 6-річному сину на складні запитання
![Олександр Педан розповів, як відповідає 6-річному сину на складні запитання](https://tv.ua/i/71/72/96/4/7172964/image_main/4242cdc2660342b5b224c713b3d7a11f-quality_70Xresize_crop_1Xallow_enlarge_0Xw_750Xh_463.jpg)
Ведучий та громадський діяч Олександр Педан розповів, що відсікає тривожні думки в рідних та вірить у класне майбутнє.
Як от рідні ведучого проєктів Нового каналу та громадського діяча Олександра Педана. На відміну від самого Сашка.
У мене не зібрана тривожна валізка. Хоча знаю, як це зробити за п’ять хвилин, – розповідає Олександр. – А в дружини та дитини на всяк про всяк речі складені, тому що сину треба більше всіляких благ, ніж мені. Це зрозуміло. Нам є куди їхати. Це Хмельниччина. Там ми провели кілька перших місяців війни. Чесно кажучи, повертатися за таких умов не хочеться. Бо в Києві ми вдома. Дуже хочемо бути тут. Попри вимкнення світла чи ще щось нам добре разом у рідних стінах. Адаптувалися до всього.
![](https://tv.ua/i/71/72/96/4/7172964/gallery/0bed4926a339b81ab6bef89c76dddc46-quality_70Xresize_1Xallow_enlarge_0Xw_700Xh_0.jpg)
Нещодавно син поставив мені таке складне запитання. Каже: «Тату, я хочу, щоб ми, як до війни, були на дачі, гралися в Lego, дихали повітрям і поряд знаходилася наша няня. А так буде?» – зі сльозами на очах говорить Педан. – Я відповів: «Сину, як раніше не буде. Але дуже важливо, яким ми сформуємо наше майбутнє. Треба планувати класне майбутнє, а не чіплятися за минуле».
Нагадаємо,