Катерина Кухар пригадала канікули з дідусем і бабусею
![Катерина Кухар пригадала канікули з дідусем і бабусею](https://tv.ua/i/72/82/56/8/7282568/image_main/b7f8d8cc198675e027e787ba8b7f3254-quality_70Xresize_crop_1Xallow_enlarge_0Xw_750Xh_463.jpg)
За лаштунками проєкту «Хто зверху?» прима-балерина Катерина Кухар поділилася зворушливими спогадами.
Я пам’ятаю себе з дуже маленького віку. Найяскравіший літній спогад – поїздки з бабусею та дідусем на місяць на Чорне море. Це був наш must-have щоліта. І я дуже вдячна їм за це! – з усмішкою ділиться Катерина Кухар. – У мене з цими спогадами такі прекрасні відчуття всередині з’являються. От асоціації: кримські персики, солодка кукурудза, красива дорога до пляжу… А ще пам’ятаю класний момент: дідусь із бабусею викладали на мене камінчики, щоб погріти ще більше.
![Катерина Кухар з мамою](https://tv.ua/i/72/82/56/8/7282568/gallery/01c5a51eadde41e443e8eb8fe477ede4-quality_70Xresize_1Xallow_enlarge_0Xw_700Xh_0.jpg)
Та був у маленької Каті Кухар і більш екстремальний відпочинок:
Також пам’ятаю, як я їздила в Євпаторію у дитячий табір із моєю найкращою подругою Даною, з якою ми примудрилисяя звідти втекти. Там так несмачно готували в їдальні, що нам доводилося розводити цукор із водою, щоб якось втамувати голод. Оскільки гроші закінчилися, мобільних тоді не було, ми просто зібрали речі, перекинули їх через огорожу та втекли. У Дани неподалік від табору жила тітка, адресу вона точно не пам'ятала, але ми її знайшли. За втечу я вислухала довгу мораль від батьків. Але ці справжні морські пригоди із хепі-ендом ми з подругою й досі згадуємо.
![Катерина Кухар в дитинстві](https://tv.ua/i/72/82/56/8/7282568/gallery/5a3bd5451b0377ee678a9144e1f19328-quality_70Xresize_1Xallow_enlarge_0Xw_700Xh_0.jpg)
Окрім Криму ми ще інколи відпочивала на річці. Пам’ятаю, що база відпочинку називалась «Рудики». Знаходилася під Києвом, на річці Козинка. І бабуся чи дідусь на роботі отримували путівку на місяць туди на відпочинок, – розповідає Катя Кухар. – За роки поїздок у нас зібралася компанія друзів. Інколи намагалися так домовитися, щоб разом відпочивати. Грали у резиночки, в хованки та «Козаки-розбійники», малювали класики. Найцікавіше, що там стояли малесенькі будиночки з однією кімнатою і кухнею, а туалет десь на вулиці. Але в тому й була атмосфера. Я з радістю згадую ті відпочинки.
Нагадаємо,